Nauji butai Vilniuje. Kaip pasirinkti statytoją?

Nauji butai Vilniuje

Domina nauji butai Vilniuje? Sudėtinga išsirinkti sau tinkamą variantą tarp tokios gausos pasiūlymų? Šiandien pateiksime keletą patarimų, kurie galbūt palengvins apsisprendimą, ar bent jau duos kokių nors naujų minčių.

Kaip palengvinti pasirinkimą?

Renkantis naujo buto Vilniuje statytoją reikia atsižvelgti į daugelį dalykų. Bene svarbiausias veiksnys yra patirtis. Kiek laiko statytojas užsiima savo veikla? Kokius projektus jie įgyvendino anksčiau? Ar jie turi gerą reputaciją šioje srityje?

Kitas svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra kaina. Akivaizdu, kad norite rasti statytoją, kuris siūlo konkurencingas kainas. Tačiau būkite atsargūs ir nesirinkite statytojo tik pagal kainą. Kai kuriais atvejais statytojai, siūlantys labai mažas kainas, gali sumažinti išlaidas arba naudoti prastesnes medžiagas. Dėl to vėliau gali kilti problemų.

Taip pat svarbu atsižvelgti į statytojo biuro vietą. Jei statytojas įsikūręs kitame mieste, iškilus problemoms gali būti sunkiau su juo susisiekti. Be to, norėsite įsitikinti, kad statytojas turi patirties statant konkrečiame jūsų vietovėje.

Galiausiai turėtumėte paprašyti statytojo rekomendacijų. Pasikalbėkite su kitais žmonėmis, kurie naudojosi jų paslaugomis. Sužinokite jų nuomonę apie darbų kokybę, klientų aptarnavimo lygį ir tai, ar jie rekomenduotų statytoją kitiems.

Atsižvelgdami į visus šiuos veiksnius, galite būti tikri, kad išsirinksite savo naujo buto Vilniuje statytoją, kuris atitiks jūsų poreikius ir lūkesčius.

Jei planuojate imti būsto paskolą – būtinai įvertinkite savo realias galimybes

Rinkdamiesi būsto paskolą turėtumėte atsižvelgti į keletą dalykų. Pirma, pagalvokite apie palūkanų normą. Akivaizdu, kad norite gauti paskolą su maža palūkanų norma. Tačiau būkite atsargūs ir nesirinkite paskolos tik pagal palūkanų normą. Kai kuriais atvejais paskolos su labai mažomis palūkanų normomis gali būti susijusios su paslėptais mokesčiais arba kitais mokesčiais.

Paskolos teikėjo turėtumėte pradėti ieškoti iš karto, kai tik sužinote, kad ketinate pirkti butą. Taip turėsite laiko palyginti skirtingus pasiūlymus ir išsirinkti geriausią variantą.

Prieš pasirašydami bet kokią sutartį įsitikinkite, kad suprantate visas paskolos sąlygas. Visų pirma įsitikinkite, kad žinote, kokio dydžio bus mėnesinės įmokos, ir ar jas galėsite grąžinti pasikeitus aplinkybėms.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti