KOKIUS KILIMUS RINKAI PATEIKIA INTERNETINĖ PARDUOTUVĖ IRIS.LT?

Internetinės parduotuvės Iris kilimai būna natūralaus pluošto – iš medvilnės, lino, viskozės ir bambuko, gyvūninės kilmės – iš šilko ir vilnos, taip pat parduodami ir sintetinio pluošto gaminiai, pagaminti iš poliesterio, polipropileno, poliamido ar akrilo. Pastarieji kilimai nė kiek nenusileidžia kitų rūšių kilimams, kartais juos netgi labai sunku atskirti nuo natūralaus pluošto kilimų.

Kokia naudą namams duoda kilimai?

Kilimai, nors iš pažiūros ir nedaug vietos užima naudingame namų plote, vis dėlto labai daug duoda bendram patalpų įvaizdžiui. Jie ne tik turi praktinę naudą – suteikia namams daugiau šilumos, slopina garsus, bet ir sukuria estetišką kambario aplinką. Gerai parinktas kilimas namams gali netgi tapti išskirtiniu jų interjero akcentu.

Viskas priklauso nuo jūsų meninės intuicijos lygio, kuris padeda išrinkti pačius gražiausius jūsų namams daiktus. Pavyzdžiui, namuose galite įsitaisyti kelis skirtingo dizaino kilimus ir išradingai juos iš dėlioti savo namuose taip, kad iš jų gautųsi originali mozaika.

Kokios klaidos reikėtų išvengti prieš įsigyjant kilimą namams?

Viena didžiausių ir dažnai pasitaikančių klaidų – tai netinkamo dydžio kilimo pasirinkimas. Jei namuose ant grindų paklosite per mažą kilimą, jis kambario viduryje tikrai prastai atrodys, netgi ir tada, kai jūsų namų grindų danga bus išskirtinai graži. Nemanykite, jog didesnis kilimas paslėps grindų grožį, priešingai, jis tik paryškins bendrą aplinkos vaizdą. Itin šauniai kambarių interjere dera sodrių žemės spalvų natūralaus audinio kilimai.

Ką reikėtų atlikti prieš perkant kilimą savo namams?

Prieš renkantis namams kilimą, pirmiausiai reikėtų žinoti kambario, kuriame ketinate jį patiesti, plotą, jame esančių baldų išmatavimus. To reikia todėl, kad svetainėje, valgomajame, miegamajame ar kitos paskirties patalpoje esančių baldų kojos siektų kilimą, nes tai labai prisideda prie namų jaukumo ir darnios visumos sukūrimo.

Įprastai stengiamasi, kad kilimas savo forma atitiktų kambario išplanavimą, būtų kvadratinis arba stačiakampis. Tačiau esama ir apvalių, kitokių geometrinių figūrų formos ir netgi visiškai asimetriškų kilimų. Visi jie gali tapti į akis krintančiu patalpos akcentu, akivaizdžiai pagyvinančiu interjerą.

 

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti