Modernus valgomojo interjeras: koks jis?

Tarp daugybės interjero stilių atskiro dėmesio vertas modernus, pelnęs daugelio simpatijas ir tvirtai besilaikantis populiariausių interjero stilių pozicijose. Tad į ką atkreipti dėmesį ir kaip įrengti modernią valgomojo erdvę?

Spalvos

Modernus stilius žavi estetika, kurią sustiprina koloritas. Čia vyrauja balta spalva, kiti šviesūs atspalviai, vis dažniau vietą atranda ir pilka spalva.

Baldai

Modernūs valgomojo stalai gali būti tiek didesni, tiek maži, apvalūs ar keturkampiai, tačiau visus juos vienija griežtos linijos, tikslios formos. Puikiai tinka mediniai stalai, medžio ir stiklo, metalo ir stiklo tandemai. Kėdės neretai pasirenkamos originalesnių formų arba įvairesnio kolorito, primena krėslus, gali būti be porankių – tai drauge ir modernu, ir leidžia taupyti erdvę.

Minimalizmas

Modernus valgomasis nebus  perkrautas baldų. Paprastai patalpos centre akį traukia stalas su kėdėmis, gali įsikurti daili vitrina, indauja ar atviras lentynas turinti spinta.

Dekoras

Interjere dekoravimui dažnai pasirenkama tekstilė. Moderniame interjere užuolaidas keičia ir žaliuzės, roletai, subtilios romanetės. Jei tiesite kilimą, atkreipkite dėmesį į jo dydį – kilimas turi būti tokio dydžio, kad atitraukus nuo stalo kėdę ji būtų ant kilimo. 

Moderniame interjere labai tiks akmeninės dekoracijos, stiklinės vazos, solidžios žvakidės, modernūs paveikslai, tačiau dekoracijų neturi būti daug.

 

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti