Dulkių siurbliai didelio ploto namams: kokį rinktis?

Pasirūpinti grindų švara nėra pati lengviausia užduotis, tačiau dar sudėtingesnė ji tampa tuomet, kai grindų plotas yra didelis. Turėdami didesnius namus, be dulkių siurblio tikrai neišsiversite, bet labai svarbu, kad pasirinktumėte tinkamiausią tokio prietaiso modelį. Šį kartą aptarsime pagrindinius tokių įrenginių tipus ir jų pritaikymo galimybes dideliems namams – tai turėtų padėti atrasti geriausiai Jums tinkantį pagalbininką.

Tradiciniai dulkių siurbliai

Tradiciniais vadinami tie įrenginiai, kurie turi konteinerį, žarną, antgalį ir ratukus. Didelėms patalpoms juos naudinga pasitelkti dėl to, kad su tokiais prietaisais yra pakankamai patogu judėti skirtingose erdvėse, kadangi nuolatinė elektros energija užtikrina nepertraukiamus darbus. Tiesa, judėjimą ribos laido ilgis, tad jeigu norisi kuo rečiau stabdyti darbus ir ieškoti kitos rozetės, turėtumėte paieškoti modelių su ilgesniais laidais.

Kaip ir minėjome, tokie siurbliai yra aprūpinti transportavimą lengvinančiais ratukais, tačiau jeigu juos teks nešioti laiptais, reikėtų atsižvelgti ir į jų svorį. Didesnę konteinerio talpą ištuštinti reikės rečiau, bet jai pildantis, bendras įrenginio svoris taip pat didės. Galiausiai turėtumėte pasidomėti tokio siurblio komplektacija: kuo daugiau antgalių bus bendrame rinkinyje, tuo paprasčiau galėsite išvalyti skirtingus nešvarumus nuo įvairių paviršių.  

Belaidžiai dulkių siurbliai

Naudojant tokius siurblius, nereikia stabdyti darbų dėl trumpo laido, tačiau kartais pailsėti tenka dėl to, kad išsikrauna šių prietaisų akumuliatorius. Tad jeigu nuspręsite pasirinkti tokį tipą, daugiausiai dėmesio turėtumėte skirti būtent šiam aspektui – gamintojai neretai nurodo, kiek laiko toks prietaisas gali veikti be papildomos įkrovos. Be to, kai kurie iš jų gali būti komplektuojami su dviem akumuliatoriais.

Taip pat pravartu pagalvoti apie sprendimus, kurie erdvėje padės judėti dar patogiau. Tarp belaidžių siurblių labai populiari šluotos konstrukcija, kuri leidžia lankstytis mažiau – dėl to net ir darbuodamiesi ilgesnį laikotarpį mažiau išvarginsite nugarą. Tuo tarpu Makita dulkių siurblys gali būti paimamas į ranką ar užsidedamas kaip kuprinė – tuomet jo svorio praktiškai nejausite.

Dulkių siurbliai robotai

Didesnius grindų plotus pravartu patikėti robotams dulkių siurbliams – tuomet Jūsų pačių tokie darbai nei kiek neišvargins. Tiesa, jeigu gyvenate kelių aukštų name, teks patiems šį prietaisą šiek tiek panešioti. Tačiau visais kitais aspektais bus pasirūpinta už Jus: tokie prietaisai patys gali planuoti maršrutus, siūlo skirtingus režimus, o kai kurie iš jų grindis ne tik siurbia, bet ir išplauna.

Robotai dulkių siurbliai patys sugrįžta į pakrovimo stotelę, tad jų krovimas nekels Jums papildomų rūpesčių. Visgi, jeigu norėsis, kad didesnis namų plotas būtų išvalytas efektyviau, turėtumėte atkreipti dėmesį į akumuliatoriaus talpą. Ypač verta apžiūrėti Ecovacs robotus dulkių siurblius: ši inovatyviais sprendimais garsėjanti kompanija pasiūlys ne vieną prietaisą didesniems namams. Su jais susipažinsite apsilankę Pigu.lt el. parduotuvėje.

Rankiniai dulkių siurbliai

Šio tipo dulkių siurbliai garsėja kompaktišku dydžiu ir dažniausiai yra pritaikomi sunkiau prieinamoms vietoms, baldams ar stalviršiams. Logiška, kad didesnių grindų su jais tikrai neišvalysite, tačiau jeigu norėsis greito sprendimo tam tikroms namų zonoms, toks prietaisas gali būti labai naudingas. Jis gali tapti papildomu namų pagalbininku, kurį taip pat galėsite pritaikyti ir automobilio priežiūrai. Šie dulkių siurbliai nereikalauja didelių išlaidų, tad apie tokį pirkinį iš tiesų verta pagalvoti.

Susipažinę su visa šia informacija, pakankamai lengvai išsirinksite dideliems namams tinkantį dulkių siurblį, o galbūt – net ir kelis. Pasirinkimo įvairovės tikrai netrūksta – svarbu žinoti, ko labiausiai reikia Jums. 

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti