Smilkalai, kurie geba daryti stebuklus

Šiuolaikinėje visuomenėje smilkalai yra sparčiai paplitę dėl savo gebėjimo kurstyti namų jaukumą ir padėti fiziškai bei emociškai atsipalaiduoti. Senovės laikais, smilkalai buvo laikomi viena iš priemonių, kuria naudojamasi per magiškus ir religinius ritualus. Taip pat yra pastebėta, kad kiekvienas kvapas, turi vis skirtinga poveiki – tai kaip išsirinkti tą tinkamą?

Senovės Kinijoje „užauginti“ smilkalai

Smilkalų istorija prasidėjo tada, kai buvo pastebėta, jog degdamas laužas geba išskirti gana išraiškingą kvapą. Žmonės suprato, kad skirtingus kvapus turi deginamos pušinės, šapelių ar beržinės malkos. Šis reiškinys paskatino pradėti patiems žmonėms sukurti skirtingus kvapus. Patys pirmieji smilkalai išrasti maždaug prieš 4000 metų Senovės Kinijoje. Tuo metu jie buvo gaminami iš įvairiausių augalų bei buvo laikomi Dievo kūriniu. Taip pat smilkalai buvo naudojami magiškiems ir religiniams kerams, medicinoje. Vėliau smilkalus pradėjo gaminti ir Indijoje. Smilkalų deginimas tapo neatsiejama budizmo ir induizmo dalis.

Kaip išsirinkti kokybiškus smilkalus?

Šiandienos rinkoje galima rasti įvairiausių tipų smilkalų. Tie, kas ieško kokybiškų smilkalų patartina rinktis tik iš tam specializuotų parduotuvių. Pigiuose smilkaluose galima rasti net apie 95 % sintetinių medžiagų, kurios į aplinką išskiria labai kenksmingų medžiagų. Būtent tokie smilkalai gali sukelti alergiją, dūmai silpnina imunitetą, pradeda skaudėti galvą. Būtent dėl to rekomenduojama rinktis kuo natūralesnius smilkalus, kurie pagaminti iš natūralių medžiagų. Natūralūs smilkalai nedirgina uoslės ir yra labai švelnaus kvapo.

Būtina atsižvelgti ir į pačių smilkalų formą. Birūs smilkalai yra naudojami nuo pat senovės laikų, smulkūs ir kvapūs medžių arba džiovintų augalų gabalėliai. Tam, kad galėtų skleisti malonų aromatą, anksčiau buvo mesdami į laužus, o šiandien yra deginami naudojant medžio anglies tabletes. Vieni iš populiariausių – kūgio formos smilkalai. Šių smilkalų išskirtinumas, kad jie skleidžia daugiau dūmų, todėl kvapas labiau yra juntamas. Tiesa, šiems smilkalams pritaikomos specialios smilkalinės. Na, o jau populiariausi – smilkalų lazdelės. Jas gana paprasta naudoti, nes tereikia įstatyti ten, kur gali nubyrėti pelenai. Taip pat skleidžia puikų aromatą. Smilkalų lazdelės dažniausiai būna dviejų spalvų – šviesiai rudos ir juodos. Smilkalai, kurie yra juodos spalvos, vadinami masala, o tai reiškia, kad yra kokybiški ir visiškai natūralūs.

Kaip skirtingas kvapas gali paveikti?

Skirtingas kvapas – skirtingai veikia sielą. Tam, kad galėtumėte rasti būtent tai ko norite, turite žinoti, kad:

  • Gintaras yra tinkamas tada, kai norima medituoti, susikaupti protiniam darbui.
  • Kedras geba sužadinti dvasines ir fizines galias, skleidžia vyrišką galią bei energiją
  • Cinamonas sužadina aistrą, suteikia energijos ir naudojamas norint prisišaukti meilę
  • Imbieras naudojamas sužadinti aistrai, jausmams ir meilės kerams
  • Levanda geba raminti ir tinkama romantiškoms sužadinti akimirkoms.
0 Shares:
Jums taip pat gali patikti