Vaikiškos lovos: ką verta apie jas žinoti?

Jeigu ruošiatės įrenginėti vaiko kambarį, tikriausiai gali kilti labai daug klausimų, nes tik iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti lengva jį įrengti, tačiau taip būna ne visada. Ypač sudėtingesnis variantas yra tada, kai kambarys yra mažesnis arba jame turi sutilpti ne vienas vaikas. Vienas pagrindinių baldų, kuris privalomai turi būti kambaryje yra vaikiskos lovos, tad apie jas plačiau ir norime papasakoti šiame straipsnyje. 

Koks yra vaikiškų lovų pasirinkimas?

Tie, kas dar visiškai nesidomėjo apie vaikiškas lovas, gali atrodyti, kad jų pasirinkimas yra pakankamai nedidelis, todėl išsirinkti gali būti paprasta. Tačiau kai pradedi žvalgytis, gali pamatyti, kad jų yra labai daug:

  • Dviaukštės lovos. Jos tinka tada, kai yra daugiau vaikų, nes taip galima sutaupyti pakankamai daug vietos, o vaikai turės tarsi atskiras lovas ir miegas bus kokybiškas.
  • Sofa lova. Toks baldas tinka tada, kai yra mažesnis kambarys, ir reikia vienu kartu turėti vietą atsisėsti ir miegoti.
  • Dvigulė lova. Toks variantas labiau tinka paaugliams, kuomet jie vaikiškų kambarių per daug nebenori. Tada ir vietos yra pakankamai daug, nes žaislai nebėra reikalingi, o miegas išlieka toks pat svarbus. Taip vaikas turės pakankamai daug erdvės ir galės patogiai išsimiegoti.

Kur geriausia rinktis vaikišką lovą?

Lovos vaikams, kaip jau ir supratote turi pakankamai daug variantų, tad jeigu norite apžiūrėti kaip įmanoma jų daugiau, tai po fizines parduotuves tikrai važiuoti neverta, nes ne tik sugaišite labai daug laiko, bet ir visų galimų variantų nepamatysite. Todėl turbūt geriausia, ką galite padaryti yra vaikiškas lovas rinktis internetu. Ten vienu kartu galėsite aplankyti ne vieną parduotuvę, lyginti įvairius variantus ir laiko sugaišite tikrai mažiau, o lovų pamatysite labai daug.

Kiek kainuoja vaikiškos lovos?

Į tokį klausimą atsakyti yra pakankamai sudėtinga, nes jų ne tik rūšys yra skirtingos, bet ir skiriasi medžiagos, o tai gali turėti įtakos kokybei. Tad kiekvienas gali rinktis tokį variantą, kuris yra prieinamas. Tačiau verta prisiminti tai, kad lova nėra toks daiktas, kurį reikės keisti po kelių metų. Jeigu norite, kad jis tarnautų kaip įmanoma labiau, rinkitės kokybę, o kaip žinia, kokybė kainuoja šiek tiek brangiau. Tačiau pasižiūrėjus iš kitos pusės, suma gaunasi tokia pat ar net didesnė, kai yra pasirenkami nekokybiški gaminiai ir juos reikia keisti, vietoj to, kad pasirinkti vieną, bet kokybišką.

 

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti