Audiniai internetu – kaip išsirinkti neliečiant?

Audiniai internetu

Svajojate pamėginti siūti, ir Jus vilioja audiniai internetu, tačiau nerimaujate, kad gausite ne tai, ko tikitės? Galbūt nežinote, nuo ko turėtumėte pradėti savo pirmąjį siuvimo projektą? Turime Jums patarimų. Nesijaudinkite, perskaitykite. Audiniai internetu – misija įmanoma.

Štai keletas auksinių patarimų, kurie padės internetu nusipirkti jūsų poreikius atitinkantį audinį.

1 patarimas: išsirinkite modelį savo planuojamam siuviniui.

Kai jau apsisprendėte siūti, prieš pirkdami audinį apgalvokite, ką norėtumėte pasiūti: suknelę, kelnes, sijoną ar kažką kitą. Žinodami, koks Jūsų tikslas, galite pradėti ieškoti modelio, kuris Jums atrodo patraukliai. Pradžioje rekomenduojame nesirinkti labai įmantrių, sudėtingų siluetų. Tačiau nusprendus, koks modelis bus, taps lenviau išsirinkti ir audinį.

Kaip išsirinkti modelį? Štai keletas paprastų rekomendacijų:

  • Pirmam savo darbui pasirinkite paprastą modelį;
  • Venkite raukinių;
  • Nesirinkite lenktų siūlių;
  • Modelius, kuriuose yra daug detalių, pasilikite vėlesniems projektams;
  • Pasirinkite ką nors paprasto ir kuo tiesesnio silueto;
  • Jūsų išsirinktas modelis yra svarbiausias įrankis pasirenkant tinkamą audinį. Siuvimo žurnaluose ar portaluose dažnai prie modelių, rekalų, paprastai būna pateikiama ir siūlomų audinių sąrašas. Vadovaujantis juo, bus lengviau suprasti, kurį audinį turėtumėte rinktis ir taip žinosite, kokie audiniai internetu Jums tinkami.

2 patarimas: nustatykite siuvinio dydį. Išsimatuokite.

Prieš perkant audinius, Jūs turite pasitikrinti, koks reikalingas audinio plotis. Tai yra labai svarbi informacija, nes dėl netinkamo pločio jūsų siuvimo projektas gali būti neįmanomas – turite tai įsidėmėti.
Praktikoje, dažnai pastebėsite, kad jums patinkančio audinio plotis neatitinka Jūsų išsirinkto siuvimo modelio pločio. Internete galite rasti ir naudoti audinio pločio konvertavimo diagramą. Taip Jums bus lengviau suprasti ir sužinoti, ar vis dėlto galite nusipirkti Jums patinkantį audinį išsirinktam modeliui, ar, visgi – ne.

3 patarimas: perskaitykite audinio aprašymą

Renkantis audinį, vien tik pasižiūrėti audinio nuotraukas nepakanka. Jei norinte priimti teisingą sprendimą, Jums rekomenduojame atidžiai perskaityti audinio specifikacijas. Jose pateikiama pati svarbiausia audinio informacija, kurios nepasakysite vien iš paveikslėlio. Tai yra pvz., apytikslis plotis, svoris ir tempiasi audinys ar ne, tankumas, sudėtis ir panašiai.

Pavyzdžiui, prancūziškas Terry audinys gali būti įvairaus elastingumo ir svorio. Kai kurios šio audinio rūšys turi daug elastano ir jas sunku valdyti. Kiti iš viso neturi elastano ir puikiai tinka naujokams siūti. Tik parašytose specifikacijose Jūs galėsite rasti nurodytą elastano dalį procentais sudėtyje, ir pagal tai galėsite rinktis audinio tinkamumą.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti