Masažuoklių nauda sąnariams

Ar kenčiate nuo sąnarių skausmo? Ar jūsų keliai spragsi leidžiantis laiptais? Ilgai sėdite ar dirbate sėdimą darbą? Avite aukštakulnius? Praleidžiate daug laiko sportuodami? Masažuoklių terapija, tokiais atvejais, dažnai gali padėti nuo sąnarių skausmo.

Kodėl skauda sąnarius?

Sąnarių dažniausiai sukelia daugiau nei vienas veiksnys. Dauguma žmonių patiria kankinantį, lėtinį sąnarių skausmą, vėliau pasireiškiantį artritu, ar kitomis, sunkiai išgydomomis ligomis. Sąnarių skausmą daugelis patiriame dėl darbo pobūdžio, senatvės, kitų, paralelėje egzistuojančių ligų. Sąnariu skausmas taip pat gali pasireikšti kaip kitų, iš pirmo žvilgsnio nesusijusių, ligų pasekmė.

Kuo padeda masažas?

Masažas – pirmoji priemonė, kurios reikėtų imtis norint sumažinti atrito sukelto skausmo simptomus. Masažas sumažina patinimą, kurį sukelia skysčių susidarymas rankų, kelių, kojų pirštų, riešų ir kulkšnių sąnariuose. Masažas pagerina kraujotaką, skatina didesnį sąnarių mobilumą, lankstumą.

Kodėl reikėtų rinktis elektrinį masažuoklį?

Dauguma iš mūsų negalime surasti laiko savo dienotvarkėje ir kiekvieną kartą patyrus skausmą lankytis masažo salonuose, todėl šiuo atveju geriausias sprendimas – elektriniai masažuokliai. Naudojant masažuoklį – masažą galėsite sutelkti būtent į skaudamas raumenų grupes ar sąnarius, įskaitant riešus, alkūnes, kelius ar kulkšnis. Masažuokliai vibruodami gerina kraujotaką, atpalaiduoja raumenis ir šildo sąnarį, taip greitai ir efektyviai pašalindami skausmą. Masažuokliai leidžia patirti profesionalaus masažo malonumus jūsų namuose ar biure, suteikia galimybę išvengti kankinančio sąnarių ar raumenų skausmo jam netikėtai užklupus.

Kaip išsirinkti tinkamą masažuoklį?

Rinkoje galima rasti didžiulį masažuoklių pasirinkimą. Norint išsirinkti lengviau –  atkrepkite dėmesį į jus kamuojančias problemas ir skausmus. Skirtingi masažuokliai pasižymi skirtingomis funkcijomis, tokiomis kaip „shiatsu” masažas, šildomas masažas, vibracinis masažas ir kt. Patiriant sąnarių skausmus, efektyviausią poveikį pajusite pasirinkę šildomą, vibracinį sąnarių masažuoklį. Toks masažuoklis neužims daug vietos, tilps jūsų krepšyje ar rankinėje, galėsite masažuoklį neštis su savimi, kad ir kur eitumėte.

Patiriant raumenų, ar didesnį plotą apimančius skausmus ir norint patirti geriausius rezultatus naudojant masažuoklį – pasirinkite tą, kuris atitiks jūsų poreikius, atsižvelgiant į savo gyvenamą erdvę ir gyvenimo būdą. Jeigu turite pakankamai vietos, rinkitės masažo kėdes; jei jūsų namuose mažai erdvės ar gyvenate aktyvų gyvenimą – jums puikiai tiks ir mažas, nešiojamas masažuoklis.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti