Automobilio stiklų keitimas – kaip išsirinkti patikimus specialistus?

Automobilio stiklo keitimas

Pagal kelių eismo taisykles vairuotojui gali būti skiriama bauda, jei policijos pareigūnas patikrinimo kelyje metu pastebi, kad automobilio langas yra įdaužtas arba skilęs. Taip yra todėl, kad tokie pažeidimai gali iškraipyti ir paveikti matomumą, todėl gali kelti pavojų transporto priemonės keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumui.

Ką daryti, jei automobilis patyrė tokią žalą, kurią sukėlė, pavyzdžiui, akmuo, pataikęs iš po ratų?

Tokiu atveju patartina nuvežti automobilį į patyrusį auto techniką arba autoservisą, kuris gali įvertinti ir pašalinti žalą. Svarbu užtikrinti, kad bet koks remontas būtų atliktas tinkamai, nes tai gali padėti išvengti tolesnės žalos, taip pat sumažinti savo ir kitų eismo dalyvių sužalojimo riziką. Jei neturite galimybės kreiptis į patyrusį langų montavimo specialistą, tuomet galite išbandyti stiklo remonto rinkinius įsigydami daugumoje automobilių reikmenų parduotuvių. Šiuos rinkinius paprastai sudaro atsarginis stiklas ir klijai, juose pateikiamos pagrindinės instrukcijos, kaip saugiai atlikti remontą. Tačiau šie rinkiniai tinka ne visomis aplinkybėmis, todėl geriausia, kai tik įmanoma, kreiptis pagalbos į profesionalus.

Kokie būna automobilių langų tipai?

Automobiliuose naudojami dviejų tipų stiklai: grūdintas arba klijuotas. Pirmieji yra kieti stiklo lakštai, kurių kietumas skiriasi. Sulaužyti jie subyra į daugybę mažų gabalėlių. Jie dažniausiai naudojami šoniniuose languose.

Klijuotą stiklą sudaro išorinis ir vidinis stiklas, tarp kurių yra skaidri plėvelė. Visa tai sujungta butilo guma. Dėl to šio tipo stiklai yra atsparesni dužimui. Smūgio į kietą daiktą atveju jie lūžta tik tam tikrose vietose, tačiau nepraranda skaidrumo ir apsauginių savybių. Jie dažniausiai naudojami priekiniams ir galiniams langams.

Lengvieji automobiliai beveik kasdien patiria nedidelius priekinio stiklo pažeidimus. Jei jų nedaug ir jie nėra dideli, greičiausiai nereikės keisti viso priekinio stiklo. Tačiau vis tiek teks kreiptis į specialistą – https://carglass.lt/automobiliu-stiklu-keitimas-kaune/, kuris priimtų sprendimą dėl tolimesnės eigos.

Kaip išsirinkti tinkamą priekinio stiklo pakeitimo specialistą?

Visų pirma, patarimai mums turėtų būti svarbūs. Nesame specialistai, todėl mums nereikia žinoti, ar priekinio stiklo pažeidimą dar galima pataisyti, ar reikia keisti visą priekinį stiklą. Specialistas pasiteiraus apie jūsų automobilio modelį ir išsiaiškins, kokie konkrečiai stiklo tipai jam idealiai tinka. Mums taip pat turėtų būti svarbu, per kiek laiko bus atliktas užsakymas. Profesionalai naudoja sertifikuotus žinomų gamintojų stiklus – apie tai verta pasiteirauti techninės priežiūros specialisto.

Apibendrinant, svarbu žinoti kelių eismo taisykles ir galimus pavojus, kuriuos gali kelti išdaužti ar įtrūkę automobilio langai. Jei jūsų automobilis buvo apgadintas atsitrenkus į kietą daiktą, geriausia jį nuvežti pas patyrusį langų montuotoją arba autoserviso meistrą, kad bet koks remontas būtų atliktas tinkamai ir saugiai. Be to, kai keičiant priekinį stiklą, svarbu rasti patyrusį specialistą, galintį pateikti sertifikuotus patikimų gamintojų priekinius stiklus. Tai padės užtikrinti, kad remontas bus atliktas teisingai ir greitai kad jūs ir jūsų keleiviai keliuose išliktumėte saugūs.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti