Ką dovanoti mamai? Patarimai ir Idėjos

Ką dovanoti mamai

Mama – žmogus, suteikęs gyvybę . Tai svarbiausias žmogus pasaulyje, kuriuo visada ir visur galima pasitikėti, pasiguosti ir išsipasakoti. Tačiau, kai artėja mamos gimtadienis, norisi sukurti tikrą stebuklą – nustebinti, padovanoti reikalingą dovaną ir tuo pačiu išreikšti savo stiprius jausmus ir padėką. Kartais tenka nemenkai pasukti galvą, kad išrinktumėme pačią pačiausią dovaną mamai. Šiandien dovanų pasirinkimas toks gausus, kad galime pasimesti. Todėl mes pabandysime Jums padėti ir nukreipti reikiama linkme, o Jūs išrinksite geriausią dovaną.

Ko mama norėtų?

Kartais išrinkti dovaną būna itin sunku dėl to, jog, atrodo, kad šis žmogus turi viską. O ir pačios mamos neretai sako, jog tikrai nieko nereikia. Būna, jog žmogui iš tikrųjų sudėtinga įvardinti savo norus. Šiandien patarsime, į ką atkreipti dėmesį perkant dovaną mamai.

Mamos pomėgiai, interesai

Pagalvokite apie tai, kaip mama mėgsta leisti laisvalaikį. Galbūt su gera knyga rankose, o gal aktyviai sportuojant? Galbūt turi pomėgių, susijusiu su menu, rankdarbiais, muzika? Jeigu ji gautų pinigų, pirktų daiktą ar pramogą? Kaip manote? Jeigu domisi kulinarija ir ypač mėgsta maisto gaminimą, galima nupirkti gerą receptų knygą, dovanų čekį į gurmanų parduotuvę arba kulinarijos kursus. Pomėgis vienas, o pasirinkimų daug. Atsižvelgę į šiuos dalykus, galėsite tikslingiau išrinkti dovaną.

Mamos amžius

Nors sakoma, kad dovanai amžiaus nėra, visgi žinodami amžių, galime lengviau išrinkti dovaną. Na, pavyzdžiui, ekstremalios dovanos netiktų 70ies sulaukusiai moteriai, tačiau 45-erių – kodėl ne? Vyresniems žmonėms puikiai tinka su sveikata susijusios dovanos: kraujo tyrimai, sanatorija, maisto papildai, masažuokliai ir t.t. Pagalvokite, kas gali būti aktualu ir įdomu būtent Jūsų mamos amžiaus moteriai. Galbūt grožio priemonės, skatinančios jaunėjimą, odos atsinaujinimą ir pan.

Apčiuopiama dovana ar pramoga?

Mama

Pagalvokite, kokią dovaną mamai norėtumėte padovanoti labiau – daiktą ar pramogą? Apsispręsti nebus sudėtinga, tereikia pagalvoti, ką labiau vertina Jūsų mama. Ar mėgsta daiktus, suvenyrus, turi penkias ar penkiolika suknelių? Pagal tai galima suprasti, ką mama vertina labiau. Jeigu nusprendėte, jog jai reikia apčiuopiamos dovanos, daikto, tuomet pasvarstykite, kas tai galėtų būti. Galbūt mama seniai svajoja apie išmanų daiktą palengvinantį buitį? O gal aksesuarai, juvelyrikos dirbiniai nudžiugintų jos širdį? Gal geri kvepalai? O gal kažkokia interjero detalė? Jeigu pasirinkote dovanoti laiką, o ne daiktą, tuomet pagalvokite, kokia pramoga mamai patiktų. Gal kinas, teatras, koncertas, o gal, pavyzdžiui, kursai? Jų daugybė: užsienio kalbos, kulinarijos, rankdarbių ir t.t. Pasirinkimas tikrai didelis.

Nebijokite klausti mamaos

Nors itin dažnai būna, jog mama pasako, kad visiškai nieko jai nereikia, nes viską turi. Tačiau, galbūt neužtenka tiesiog paklausti. Galbūt reikia daugiau laiko ir atviresnio pokalbio… nebūtina klausti tiesiai šviesiai, tačiau pasiteirauti, kokia staigmena galėtų ją pradžiuginti – galima. Paklauskite, koks daiktas namuose palengvintų jos kasdienius rūpesčius, koks poilsis padėtų pamiršti visus darbus, kokia grožio procedūra padėtų pasijausti tikra karaliene. Tai tik keletą būdų, kaip galima užklausti. Taip pat nebijokite paprašyti ir mamos artimo žmogaus patarimo, pvz. geriausios draugės ir pan.

Kelios dovanų idėjos mamai

Dovanų idėjos mamai

Dovanų kuponas grožio procedūroms. Gavusi tokią dovaną, Jūsų mama neabejotinai apsidžiaugs, nes visos moterys mėgsta gražintis, rūpintis savo išvaizda. O bėgant metams tai tampa ypač aktualu.

Kvepalai – nemirštanti klasika. Su tokia dovana niekada neprašausite. Juk moteris be kvepalų šiais laikais neįsivaizduojama. Kiekviena jų turi ne vienus, skirtingoms progoms. Tad pasinaudokite proga papildyti mylimos mamos kvepalų kolekciją nauju kvapu.

Pėdų masažuoklis bus praktiška dovana veikliai mamai, kurios dienotvarkė suplanuota minučių tikslumu. Šis masažoklis atpalaiduos pavargusias kojas po sunkios darbo dienos ir taps mažu mamos SPA ritual namuose.

Kosmetikos rinkinys. Jų moterims niekada nebūna per daug. Juk visos norime išlikti gražios nesvarbu, kokio amžiaus būtume. Lūpdažis, blakstienų tušas, makiažo pagrindas , pudra ar kitos priemonės – sukomplektuokite pagal individualius poreikius. Juk būtent Jūs geriausiai pažįstate savo mamą.

Gimimo datos paveikslas. Ar žinote, kaip buvo išsidėstę žvaigždės tuo metu, kai gimė Jūsų mama? Galbūt net ir ji pati nežino. Tad nustebinkite mamą tokiu įdomiu ir netradiciniu paveikslu. Tai yra labai prasminga, individualizuota dovana, kuri nustebis bei pradžiugins.

Jaukus, minkštas pledas primins mamai apie Jus kiekvieną vėsų vakarą, kai juo apsigaubs. Pledų pasirinkimas yra didelis, todėl tikrai rasite patinkantį ir tinkantį prie mamos namų interjero.

Belaidis įkroviklis bus tobula dovana veikliai ir nuolat skubančiai mamai. Ji galės pasikrauti išmanųjį telefoną ar kitą mobilųjį įrenginį bet kur. Nereikės ieškoti elektros šaltinio.

Dovanų kuponas yra pati populiariausia dovana, nes jis suteikia gavėjui pasirinkimo laisvę įsigyti tai, ko labiausiai norisi. Galite padovanoti mamos mėgstamos kosmetikos parduotuvės čekį, dovanų čekį papuošalams ar drabužiams įsigyti ir pan. Pasirinkimo laisvė iš tiesų didelė.

SPA dovanos: visoms mamoms reikia laiko sau ir atsipalaidavimui. Dovanokite mamai SPA dovanų kortelę arba organizuokite jai atostogas. Galite planuoti trumpą kelionę į mėgstamą miestą arba ramų savaitgalį kur nors gamtoje. Tai padės jai pasijusti mylima ir rūpinamasi.

Žinoma nepamirškite sveikinimo mamai

Išrinkti tinkamą dovaną labai svarbu. Didžiulė laimė, kai matai mamos spindinčias akis ir plačią šypseną, kuomet ši išpakuoja dovaną. Tačiau nė ką mažiau svarbūs yra ir sveikinimai, žodžiai. Reikėtų apgalvoti, ko būtent norėtumėte palinkėti mamai, kokius padėkos žodžius ištarti. Tai mamai visada buvo, yra ir bus svarbiausia. Nepalikite sveikinimo kūrybos paskutinei dienai, na o jeigu jau visai nesidėlioja žodžiai, tuomet tiesiog suraskite sveikinimą internete. Svarbiausia, kad jis atitiktų Jūsų norimą perteikti mintį ir linkėjimus

Svarbiausia yra tai, kad dovanodami mamai parodykite savo meilę ir dėkingumą. Jūsų pastangos ir noras padaryti ją laimingą bus vertingiausia dovanų dovana. Galiausiai, nepamirškite pasakyti jai, ką ji jums reiškia ir kaip ji yra svarbi jūsų gyvenime.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti
Skaityti

Kaip veikia robotai siurbliai?

Robotai siurbliai yra išmanūs prietaisai, kurie naudoja įvairias technologijas. Jos padeda įrenginiams automatiškai valyti grindis. Robotai siurbliai veikia…
Sekslo žaislai
Skaityti

Kaip naudoti sekso žaislus?

Yra daugybė skirtingų sekso žaislų su skirtingais dizainais, funkcijomis. Nors jie ir gali suteikti didesnį malonumą kiekvienam naudojančiam…