Dažniausiai užduodami klausimai apie telefono ekrano keitimą

Telefono ekrano keitimas – vienas iš dažniausiai pasitaikančių remonto darbų.  Net ir apsauginiai stikliukai ne visada apsaugo ekraną nuo skilimo ar dužimo. Verta paminėti, kad telefono ekraną verta pakeisti net ir tada, kai įtrūkimas nėra didelis – ateityje jis  gali plėstis. Apie telefono ekrano keitimą daugiau galite sužinoti čia, o žemiau atsakysime į dažniausiai užduodamus klausimus apie šį remonto darbą.

Ar yra skirtumas, kokį stiklą naudosiu?

Kai ketinate keisti telefono ekraną, galite rinktis tarp originalaus ir neoriginalaus. Iš tikro, kokybės atžvilgiu skirtumas tarp originalių ir neoriginalių ekranų gali būti itin didelis ir paveikti telefoną. Štai keletas problemų, kurias galite patirti su neoriginaliais ekranais:

  • Ekrano atnaujinimo dažnis gali būti yra mažesnis;
  • Spalvų kontrastas gali būti nesubalansuoti, o ryškumas mažesnis;
  • Ekrano stiklas paprastai nėra toks storas kaip originalus ir lengvai susibraižo;
  • Piršto antspaudo funkcija gali sutrikti;
  • Ekranas gali būti mažiau jautrus lietimui.

Paprastai patikimos remonto įmonės dirba su originaliais ekranais, todėl jums nereikia jaudintis. Jeigu pastebite, kad ekrano keitimo kaina yra daug žemesnė nei kitur, greičiausiai ekranai yra neoriginalūs. Su neoriginaliais ekranais dažnai dirba nežinomos taisyklos.

Ar po telefono ekrano keitimo reikia jį perkrauti arba atstatyti gamyklinius parametrus?

Paprastai tam nėra jokios priežasties. Tačiau kai kurie žmonės renkasi atstatyti gamyklinius parametrus, nes bijo, kad jų telefonas yra užkrėstas kenkėjiška programa. Taip neatsitiks, jei pasirinksite patikimą telefono taisyklą.

Tačiau telefono gamyklinių parametrų atstatymas ištrina visus duomenis: kontaktus, programėles, nuotraukas. Todėl prieš tai turite perkelti kontaktus į SIM kortelę, o nuotraukas į kompiuterį. Gamyklinius parametrus galite atkurti per nustatymus. Beje, jų atkūrimas gali padėti, jeigu telefonas veikia lėtai.

Kiek užtrunka ir kainuoja telefono ekrano keitimas?

Jeigu telefono ekrano keitimas atliekamas profesionalų, jis neturėtų trukti ilgiau nei 30 minučių. Iš tikro, tai nėra sudėtinga, bet gali kilti nesklandumų, pavyzdžiui, jei ekranas nėra tiksliai tokio pat dydžio. Tokiu atveju telefono ekrano keitimas užtruks ilgiau. Kaina paprastai priklauso nuo telefono modelio ir naudojamo ekrano.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti