Kokie populiariausi sekso žaislai vyrams?

Sekso žaislai vyrams

Nereikia gėdytis kalbėti apie geriausius sekso žaislus vyrams. Mes visi tyrinėjome daugybę būdų, kuriais galime mėgautis savo laiku namuose. Iš tiesų, statistika parodė, kad kai mes buvome atskirti nuo savo partnerių ir pažinčių portalų, buvo padaryta viskas. Tuomet sekso žaislų pardavimai padidėjo 13 procentų, o šis skaičius padidėjo iki 135 procentų visame pasaulyje.

Yra tiek daug skirtingų žaislų kategorijų, kad gali būti sunku viską žinoti. Šiame straipsnyje aptarsime keletą sekso žaislų rūšių vyrams.

Strokeriai

Taip pat žinomi kaip masturbatoriai, rankovės, šie žaislai dažnai būna vamzdelio formos ir yra skirti apgaubti varpą. Jie yra populiarūs vyrams, praktikuojantiems, kaip įmanoma ilgiau ištempti neužbaigiant malonumo. Jie taip pat puikiai tinka seksui ir masturbacijai apskritai. Kai kurie vibruoja, įkaista ar turi kitų malonių savybių, o kai kurie yra skirti tiesiog sulieti į viršų ir rankiniu būdu nuslysti aukštyn ir žemyn, taip pat, taip kaip naudojate savo ranką.

Varpos vibratoriai

Priešingai populiariems įsitikinimams, ne tik moterys, kurios mėgaujasi vibracijos pranašumais miegamajame. Vyrai dešimtmečius turėjo prieigą prie įvairių tipų vibratorių, kištukų ir kitų sekso žaislų. Tačiau vibracija yra naujesnė varpos žaislų kategorija su nauju pojūčiu. Kai kurie tokie vibratoriai yra skirti apvynioti visą varpą, o kai kurios konkrečias vietas. Taip pat, galite naudoti savo  vibratorius, kurie nebuvo aiškiai sukurti atsižvelgiant į tą tikslą, pavyzdžiui, lazdelės stiliaus vibracijas, pojūčiai paprastai būna panašūs.

Penio žiedai

Varpos žiedai yra viena iš mano būtinų rekomendacijų. Jie turi tris pagrindus: žiedai leidžia išlaikyti erekciją su mažiau pastangų, padaryti erekciją griežtesnę ir palengvinti orgazmo sulaikymą. Tai daro leisdami kraujui tekėti į jūsų varpą, tačiau neleidžia jai taip lengvai tekėti atgal. Kai kurie varpos žiedai vibruoja, kad būtų galima mėgautis tiek jumis, tiek jūsų partneriu, o kai kurie yra tiesiog paprasti, ištempti žiedai be jokių papildomų funkcijų.

Prostatos masažuoklis

Pastaruoju metu sparčiai populiarėjant prostatos masažuokliams, nenuostabu, kad vis daugiau vyrų nori papildyti savo kolekciją šiuo unikaliu sekso žaislu. Nors kai kurie gali baimintis išbandyti kažką naujo, nereikia nerimauti – prostatos masažuokliai sukurti taip, kad suteiktų intensyvų malonumą ir kartu būtų visiškai saugūs. O tiems, kurie vis dar nėra įtikinti, pamąstykite: tyrimai parodė, kad prostatos stimuliavimas gali sukelti stipresnius ir ilgiau trunkančius orgazmus. Tad kodėl gi nepabandžius? Prostatos masažuoklis gali būti geriausias jūsų sprendimas, nes galite daug laimėti ir nieko neprarasti.

Taigi, kokie yra populiariausi sekso žaislai vyrams? Remiantis mūsų išvadomis, panašu, kad trys populiariausi vyrų sekso žaislai yra penio žiedai, stokeriai, varpos vibratoriai ir prostatos masažuokliai. Kiekvienas iš šių gaminių suteikia unikalią patirtį, kuri gali padidinti malonumą ir pagerinti seksualinę sveikatą. Jei norite įsigyti naują žaislą sau arba savo partneriui, vienas iš šių žaislų neabejotinai turėtų būti jūsų sąrašo viršuje!

Nors negalime garantuoti, kad kiekvienas iš šių daiktų patiks kiekvienam vyrui, jie neabejotinai yra vieni iš labiausiai mėgstamų ir paklausiausių gaminių dabartinėje rinkoje. Ką manote jūs? Ar kurį nors iš jų norėtumėte išbandyti?

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti