Dažniausiai pasitaikančios klaidos depiliuojant vašku namuose

Norėdami sutaupyti pinigų ir niekur neiti, dažnai ryžtamės ir depiliuojame plaukus vašku namuose. Deja, rezultatas ne visada būna puikus ar bent jau priimtinas. Įaugę plaukeliai, dirginimas, mėlynės, vaško likučiai ant odos ir, svarbiausia, didžiulis nusivylimas … Skamba pažįstamai? Tada skaitykite mūsų medžiagą ir sužinokite, kaip viso to išvengti!

Kas gali būti paprasčiau – užtepti vašką ant odos, užklijuoti juostelę, ištraukti… Ašaros iš akių, o tavo kojos, bikini ir pažastys jau tobulai lygios. Tiesa yra ta, kad šis plaukų šalinimo būdas yra atsakingas. Priešingu atveju jūsų draugai neturėtų tiek daug juokingų ir liūdnų istorijų apie tai, kaip jie pradėjo depiliaciją vašku namuose ir kas nutiko. Ir niekas nesiskųstų dėl įaugusių plaukelių.

Klaidos depiliuojant vašku namuose

Paprašėme depiliuotojų įvardyti dažniausiai daromų klaidų. Merginos dažniausiai jas pasidaro, kai nusprendžia depiliuotis namuose be profesionalo pagalbos.

1. Odos nevalymas prieš depiliaciją vašku

Dažniausiai pasitaikanti problema, susijusi su depiliacija vašku namuose, yra plaukelių įaugimas. Kad sumažintumėte diskomfortą, prieš depiliaciją vašku paruoškite odą. Geriausias būdas tai padaryti – šveisti odą. Galite patys pasigaminti šveitiklį su kava ar cukrumi arba, dar geriau, nusipirkti specialų šveitiklį parduotuvėje.

Jei jūsų oda nėra švari, ji blogai prilips prie vaško. Tai lemia prastą depiliacijos vašku kokybę ir įaugusius plaukelius.

2. Prieš depiliaciją vašku nepašalinate riebalų iš odos

Svarbus parengiamasis žingsnis prieš depiliaciją vašku namuose yra riebalų pašalinimas. Geriausia prieš naudoti specialų losjoną. Tačiau iš esmės jį galima pakeisti paprastu veido toniku. Jei nuspręsite tai daryti patys namuose, prieš tepdami specialią masę naudokite veido prausiklį. Užtepkite jo ant vatos diskelio ir nuvalykite vietą, kurią norite apdoroti.

3. Įsigykite vašką

Dabar pakalbėkime apie vaško pasirinkimą – jo būna įvairių formų. Jūsų vaškavimas priklauso nuo jo savybių ir ypatybių. Apmaudu, kai kruopščiai ištyrinėjate, kaip galite depiliuoti plaukus vašku namuose, bet taupote pačiam produktui. Geriausia pirkti profesionalų vašką grožio salone, o ne pigiausią variantą įprastoje parduotuvėje.

4. Netinkamo produkto pasirinkimas

Jei naudojamas vaško šildytuvas, tai paprasta – jis automatiškai parenka tinkamą temperatūrą. Sprendžiant iš daugumos merginų, kurios vaškuodavosi namuose, atsiliepimų, jos pašildė masę ant vandens skardinės arba mikrobangų krosnelėje. Todėl ir daromos didžiosios klaidos. Per šaltą vašką sunku užtepti ir sunku pašalinti, o per karštas gali sukelti nudegimus ir sudirginimą. Ant gaminio pakuotės visada parašyta, kiek karštas jis turi būti, kad būtų paruoštas naudoti. Todėl patariame naudoti įprastą medicininį termometrą ir nuolat stebėti karštį.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti