Kuo išskirtiniai AUDIMAS maudymosi kostiumėliai?

Maudymosi kostiumėliai – drabužiai, neretai užimantys pirmąsias vietas moterų drabužinėje vasaros sezono ir atostogų metu. Įvairių dydžių, spalvų ir modelių maudymosi kostiumėlių pasirinkimas – itin platus, tad kokią aprangą vasaros pramogoms geriausia išsirinkti? Šiame straipsnyje apžvelgsime, kuo išskirtiniai sporto aprangos ir aktyvaus laisvalaikio drabužių prekinio ženklo AUDIMAS maudymosi kostiumėliai.

Sportiniai maudymosi kostiumėliai ir maudymosi apranga – du viename

Užsiimant įvairiomis vasaros pramogomis – deginantis, maudantis ar aktyviai leidžiant laiką, pavyzdžiui, žaidžiant paplūdimio tinklinį, dažniausiai pasirenkami keli skirtingi maudymosi kostiumėliai. Taip yra todėl, nes, tarkime, atviresnis dviejų dalių maudymosi kostiumėlis nėra itin patogus dėvėti sportuojant o, su uždaresniu vientisu maudymosi kostiumėliu, būtų gana sudėtinga gražiai ir tolygiai įdegti.

Vienas pagrindinių AUDIMAS maudymosi kostiumėlių privalumų, jog tai – du drabužiai viename: sportiniai maudymosi kostiumėliai, puikiai tinkami dėvėti užsiimant bet kokia aktyvia paplūdimio veikla, ir maudymosi apranga. Be to, šie maudymosi kostiumėliai – praktiškas ir Jūsų piniginei draugiškas pasirinkimas, kadangi įsigysite net du gaminius: maudymosi kostiumėlį ir sportinę aprangą.

Vientisi maudymosi kostiumėliai ir kita maudymosi apranga – praktiška ir funkcionali

Nors maudymosi kostiumėliai nėra itin dažnai dėvimas drabužis, tačiau kokybė, praktiškumas ir funkcionalumas neretai tampa vienais svarbiausių maudymosi aprangos pasirinkimo kriterijų. Tiek AUDIMAS dviejų dalių maudymosi apranga, tiek vientisi maudymosi kostiumėliai pasiūti iš kokybiškos tamprios medžiagos, todėl yra itin patogūs dėvėti bei nevaržantys judesių. Maudymosi kostiumėliai yra pritaikyti ir plaukimui baseine, ir aktyviai veiklai paplūdimyje bei vandens sportui. Be to, maudymosi kostiumėliai yra greitai išdžiūstantys. Maudymosi kostiumėlių priežiūra – itin paprasta: juos galima skalbti skalbimo mašinoje nustačius neaukštą temperatūrą. Tiesa, siekiant išsaugoti gaminių ilgaamžiškumą, svarbu paminėti, kad maudymosi kostiumėlių negalima džiovinti džiovyklėje, balinti, taip pat jiems negalimas sausasis valymas.

Kai kurie AUDIMAS maudymosi kostiumėliai taip pat pasižymi vienu išskirtiniu bei ypač naudingu privalumu – jie yra pasiūti iš medžiagos, kuri turi nuo UV apsaugantį sluoksnį. Ši savybė leidžia užtikrinti, jog maudymosi kostiumėlių spalva neišbluks.

Maudymosi kostiumėliai moterims – įvairiems figūrų tipams

AUDIMAS, kuriantis drabužius veikliam žmogui, siekiančiam gyventi aktyvų, subalansuotą ir sąmoningą gyvenimą, savo klientėms siūlo platų ir nuolat atnaujinamą maudymosi kostiumėlių pasirinkimą, kurie tiks įvairių figūrų moterims. Vientisi maudymosi kostiumėliai, dviejų dalių maudymosi kostiumėliai – rinkitės tokią maudymosi aprangą, kuri labiausiai atitiks Jūsų poreikius.

AUDIMAS lietuviški maudymosi kostiumėliai – maudynėms ir ne tik

Ieškote patogios, praktiškos ir funkcionalios maudymosi aprangos? Apsilankykite AUDIMAS internetinėje www.audimas.lt arba fizinėse parduotuvėse: čia atrasite įvairių spalvų, dydžių, modelių vientisus ir dviejų dalių universalius lietuviškus maudymosi kostiumėlius, kuriuos dėvėdamos jausitės komfortiškai tiek plaukiodamos baseine, tiek aktyviai pramogaudamos paplūdimyje ar vandenyje, tiek degindamosi. AUDIMAS savo klientėms suteikia galimybę išsirinkti bei atskirai įsigyti skirtingas maudymosi kostiumėlių dalis, kurios idealiai atitiktų individualų figūros tipą. Atraskite savo maudymosi kostiumėlį, kuris taps neatsiejamu Jūsų vasaros ir atostogų sezono palydovu!  

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti