Paplūdimio teniso treniruotes: startuoti brangu?

Paplūdimio tenisas yra viena populiariausių paplūdimio pramogų ir vis labiau populiarėjanti sporto šaka visame pasaulyje. Tačiau dėl specializuotos įrangos, profesionalių trenerių ir aukštų įgūdžių lubų jums gali kilti klausimas, kaip brangu pradėti žaisti. Apžvelkime, ką reikia žinoti apie išlaidas, susijusias su paplūdimio teniso pradžia.

Kokios įrangos man reikia?

Gera žinia ta, kad paplūdimio tenisas iš tikrųjų yra gana nebrangus, kalbant apie įrangą. Viskas, ko jums iš tikrųjų reikia, yra paplūdimio teniso raketė, kuris gali kainuoti apie 30 eurų. Jums taip pat nereikia prabangaus tinklo – užtenka dviejų stulpų, kad galėtumėte pasistatyti savo mini tinklą. Patį kamuoliuką galima įsigyti už mažiau nei 10 eurų. Žiemos metu ( ir ne tik) Vilniuje yra siūlomos uždaromos paplūdimio teniso treniruotės, kurių metu galėsite nors laikinai sugrįžti į vasarą bežaisdami smėlyje.

O kaip dėl trenerių?

Treneris tikrai gali padėti greičiau pagerinti žaidimą, tačiau jis nebūtinai turi būti brangus. Daugelis trenerių siūlo privačias pamokas arba grupines pamokas už nedidelę kainą. Be to, yra daugybė grupinių užsiėmimų, kuriuos galite rinktis.

Kiek laiko užtrunka išmokti įgūdžių?

Norint įvaldyti paplūdimio tenisą, reikia tam tikro atletiškumo ir koordinacijos, o tai gali užtrukti! Paprastai prireikia maždaug 3-4 mėnesių reguliarių treniruočių, kol žaidėjai pradeda jaustis patogiau aikštelėje ir geriau kontroliuoti savo smūgius. Nors kai kuriems žmonėms tai gali atrodyti ilgas laiko tarpas, kiti gali išmokti ir per menėsį intensyvaus darbo. Viskas priklauso nuo turimos fizinės formos, koordinacijos ir greito mąstymo.

Palyginti su kitais sportas – paplūdimio tenisas tikrai nėra brangus

Yra kur kas daugiau kainuojančių sportų, pavyzdžiui golfas, vandens sportas ar slidinėjimas, kuriems pradėti reikia daug daugiau įrangos ir žinių. Paplūdimio tenisas, palyginti kainuoja daug pigiau, todėl tai yra prieinama sporto šaka kiekvienam norinčiam žaisti.

Priežastys kodėl privalote tai išmėginti:

  1. Fizinis aktyvumas: Žaidžiant paplūdimio tenisą, jūs ne tik gerai praleidžiate laiką, bet ir fiziškai aktyvuojate savo kūną. Jūsų raumenys, širdis ir kvėpavimo sistema dirba intensyviai, padidindami jūsų bendrą fizinę būklę.
  2. Socializacija: Žaidžiant su draugais, galite gerai praleisti laiką ir pagerinti savo bendravimo įgūdžius.
  3. Žaidžiant paplūdimio tenisą, jūs galite gerai atsipalaiduoti ir sumažinti stresą.
  4. Koordinacija ir reakcijos greitis: Paplūdimio tenisas reikalauja greitų reakcijų ir geros koordinacijos, todėl žaidimas padės jums pagerinti šias savybes.
  5. Žaidžiant paplūdimio tenisą, reikia daug mąstyti ir greitai reaguoti, todėl tai puiki treniruotė smegenims.
  6. Nėra amžiaus ribų: Paplūdimio tenisas yra veikla, kurią gali žaisti žmonės visų amžių. Tai puiki pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems.

 

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti