Geriausi 2023 metų DELL nešiojami kompiuteriai: dėmesio vertų įrenginių TOP 5

Geras nešiojamas kompiuteris – darbo, pramogų ir informacijos šaltinis. Nešiojamus kompiuterius plačiai naudojame įvairiose gyvenimo srityse. Jie tampa pagrindiniu darbo, mokslų įrankiu, praverčia naršymui internete, skirtingiems pomėgiams ir, žinoma, leidžia mėgautis mėgstamu turiniu. Tačiau, šiomis dienomis, nešiojamų kompiuterių rinka yra itin plati ir įvairi. Dažnas yra linkęs rinktis tuos nešiojamus kompiuterius, kurie siejasi su patikimumu, aukšta kokybe, ilgamete patirtimi. Na, o vienas iš tokių gamintojų yra „DELL“. „DELL“ nešiojami kompiuteriai yra laikomi vienais iš geriausių, pažangiausių ir kokybiškiausių nešiojamų kompiuterių, rinkoje. Šis gamintojas turi puikią reputaciją, suteikia platų įrenginių pasirinkimą bei nuolat siekia į rinką paleisti modernius, inovatyvius ir dėmesio vertus nešiojamus kompiuterius. Na, o šiame straipsnyje pateiksime kelis, populiariausius šių metų modelius. Gal vienas iš TOP sąrašo modelių taps jūsų nauju kompiuteriu?

Kokiomis savybėmis pasižymi „DELL“ nešiojami kompiuteriai?

„DELL“ nešiojami kompiuteriai – pažangūs, modernūs ir kokybiški įrenginiai. Tiek gamintojas „DELL“, tiek „DELL“ gaminami gaminiai turi puikią reputaciją, o platus nešiojamų kompiuterių pasirinkimas garantuoja, kad kiekvienas gali rasti sau tinkamą ir poreikius geriausiai atitinkantį modelį. „DELL“ gamina tiek stadartinius, tiek verslo klasės nešiojamus kompiuterius, „gaming“ modelius ir biudžetinius įrenginius – asmeninėms reikmėms. Tiesa, visus šiuos įrenginius sieja viena savybė – aukšta kokybė. „DELL“ nešiojami kompiuteriai yra laikomi vienais iš kokybiškiausių ir patvariausių kompiuterių, rinkoje. Jie yra gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, pasižymi itin patvariais korpusais, kokybiškomis klaviatūromis. Nors ir nėra patys pigiausi rinkoje, jie tikrai yra verti dėmesio ir investicijų. Tad, „DELL“ nešiojamas kompiuteris taps puikiu pasirinkimu, jei vertinate kokybę ir efektyvų veikimą. 

Geriausias ir daugiausiai dėmesio sulaukiantis modelis – „DELL Precision 5470“

Ko gero, geriausias ir tuo pačiu metu brangiausias „DELL“ nešiojamas kompiuteris šiais metais yra būtent „Precision 5470 modelis“. Tai 12 kartos „Intel“ procesorių turintis, 14 colių liečiamu ekranu papildytas ir ilgą baterijos veikimą suteikiantis nešiojamas kompiuteris. Aliuminio korpusas suteikia jam ne tik patvarumo, bet ir stilingumo. Šis modelis yra be galo našus ir pasižymi išskirtine galia. Tiesa, naudinga paminėti, kad „Precision“ serija yra orientuota į verslo klasės įrenginius, tačiau, šio kompiuterio galia tikrai nustebins ir kompiuterinių žaidimų žaidėjus ir skirtingų profesijų profesionalus. Jame rasite ne tik galingą procesorių, bet ir pažangią vaizdo plokštę. Toks įrenginys puikiai tiks tiems, kurie ieško didele galia, efektyviu ir ilgu veikimu pasižyminčio kompiuterio, darbui ar žaidimams. 

Užkietėjusiems kompiuterinių žaidimų fanams – „DELL G16“  

Tiems, kurie ieško gero nešiojamo kompiuterio žaidimams, „DELL“ siūlo „G16“ modelį. Tai sąlyginai pigus, tačiau, išskirtinai galingas įrenginys, kuris garantuos sklandų ir efektyvų kompiuterinių žaidimų žaidimą. Tad, šis modelis taps puikiu pasirinkimu tiems, kurie ieško tikrai gero ir našaus kompiuterio žaidimams, bet neturi didelio biudžeto. Na, o už tokią kainą, šis modelis tikrai gali nustebinti. Jis tikrai turi galingą procesorių, patvarų korpusą ir pasižymi patogiu dydžiu. Tiesa, lyginant su kitais šios kategorijos „DELL“ nešiojamais kompiuteriais, šis modelis nepasižymi išskirtinai ilgu veikimo laiku. 

Geriausias 2-in-1 tipo modelis – DELL Latitude 9340

Tikrai puikiu pasirinkimu, jei ieškote gero 2-in-1 tipo nešiojamo kompiuterio, gali tapti „DELL Latitude 9340“ modelis. Tai itin plonas, aliuminio korpusu papildytas nešiojamas „DELL“ kompiuteris, kuris pasižymi tikrai našiu veikimu. Tai vienas iš galingiausių šio tipo įrenginių, kuris pasižymi ne tik galingu procesoriumi, bet ir ilgu baterijos veikimo laiku. Kokybiškas ekranas, garso sistema, saugumo savybės bei daugybė kitų ypatybių suteiks geriausias naudojimo patirtis. Na, o tikrai didelė galia leis atlikti net ir sudėtingiausias užduotis. 

Kompaktiškas pasirinkimas – „DELL XPS 13 Plus“

Kompaktiškas ir puikiomis specifikacijomis pasižymintys „DELL XPS 13 Plus“  modelis taps puikiu pasirinkimu. Tai tobulas pasirinkimas tiems, kurie nori patogaus ir lengvai nešiojamo kompiuterio darbui, kelionėms. Nors ir pasižymi gana minimalistiniu dizainu, šis modelis yra papildytas „Intel Core i7“ procesoriumi, turi 4K raiškos OLED ekraną ir patogią klaviatūrą. Draugiška kaina ir patvarumas taip pat turėtų būti priskiriami prie šio modelio privalumų. Tiesa, baterijos veikimo laikas tikrai gali nenustebinti.  

Geriausias baterijos veikimo laikas – „DELL Inspiron 16 2-in-1“ 

Dažnu atveju, didelius ekranus turintys nešiojami kompiuteriai nepasižymi itin geru ir ilgu baterijos veikimo laiku, kadangi, didesnis ekranas reikalauja daugiau energijos. Tačiau, „DELL Inspiron 16 2-in-1“  modelis tai paneigia. Nors ir turi 16 colių įstrižainės ekraną, šis kompiuteris suteikia išskirtinai ilgą veikimą. Be to, jis yra papildytas metaliniu, patvariu korpusu, sąlyginai draugiška kaina, liečiamu ekranu ir našiu veikimu. Tai tikrai yra praktiškas ir geras pasirinkimas. 

Visi šie ir daugybė kitų „DELL“ nešiojamų kompiuterių gali tapti puikia investicija ir šauniu pasirinkimu. Na, o jei domitės „DELL“ kompiuteriais ir svarstote apie vieno įsigijimą, užsukite į Varle.lt. Čia rasite ne tik platų asortimentą, bet ir geras kainas. 

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti