Kam skirta Abby finereader programa?

Kam skirta Abby finereader programa?

ABBYY FineReader PDF yra optinio simbolių atpažinimo (OCR) programa, kurią sukūrė ABBYY , palaikanti PDF failų redagavimą nuo 15 versijos. Programa veikia naudojant „Microsoft Windows 7“ arba naujesnę versiją ir (be PDF redagavimo) „Apple macOS 10.12 Sierra“ ar naujesnę versiją. Pirmoji versija buvo išleista 1993 m.

Programa leidžia konvertuoti vaizdo dokumentus (nuotraukas, nuskaitytus failus, PDF failus) ir ekrano fiksacijas į redaguojamus failų formatus, įskaitant Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, raiškiojo teksto formatą, HTML, PDF / A, PDF, CSV ir txt formatus, kuriuose galima ieškoti (paprasto teksto) failus. Nuo 11 versijos failus galima išsaugoti DjVu formatu. 15 versija palaiko teksto atpažinimą 192 kalbomis ir turi integruotą 48 iš jų rašybos tikrinimo funkciją.

FineReader atpažįsta naujus simbolius: mokydamas simbolius, kad jie būtų įtraukti į atpažinimo abėcėlę. Papildomų simbolių parinkimas iš sąrašo ir įtraukimas į pasirinktos kalbos abėcėlę (pavyzdžiui, vokiško teksto, apibūdinančio Islandiją, įtraukimas į vokišką abėcėlę tam tikrus islandiškus simbolius) ir į „FineReader“ integruotą žodyną įtraukti konkretaus domeno žodyną. Programa taip pat leidžia vartotojams palyginti dokumentus, pridėti komentarų ir komentarų bei planuoti paketinį apdorojimą.

2015 m. visame pasaulyje buvo daugiau nei 20 milijonų ABBYY FineReader vartotojų. Remdamasi FineReader optiniu simbolių atpažinimu, ABBYY licencijuoja technologiją tokioms įmonėms kaip Fujitsu, Panasonic, Xerox, Plustek ir Samsung.

ABBYY FineReader gali analizuoti dokumentus keliais būdais:

  • Vaizdai/dokumentai nuskaitomi į programą;
  • Jau esami vaizdo arba PDF failai;
  • Pagrindinės OCR operacijos ABBYY;

Prieš atlikdama OCR, programa analizuoja viso dokumento struktūrą ir aptinka sritis, kuriose yra tekstas, vaizdai, lentelės ir (arba) brūkšniniai kodai. Tada atpažinimo rezultatai rodomi teksto lange. Šiame lange paryškinami neapibrėžti simboliai, todėl vartotojas gali rasti galimas klaidas ir greitai jas ištaisyti programoje ABBYY FineReader.

Kai gautus failus galima redaguoti ir juos ieškoti, mokslininkai galės:

  • Nukopijuokite ir įklijuokite teksto dalis;
  • Ieškokite teksto PDF skaitytuvuose arba teksto apdorojimo programose;
  • Įtraukite tekstą į analizės programas, tokias kaip ATLAS.ti arba Nvivo;

Padarykite informaciją lengviau randamą žiniatinklyje kurdami dokumentus, kuriuose galima ieškoti.

Daugiau ieškokite paspaude ant nuorodos.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti