Kortų žaidimas „Durnius“. Kaip žaisti?

Kortos tikrai nėra atgyvena. Kaip tik šiuo metu jos yra pasirenkamos vis dažniau, kadangi ne tik vyresnio amžiaus, tačiau ir jauni žmonės ieško galimybių kaip nors kitaip leisti laisvą laiką nei tik sėdint prie kompiuterio.

Vienas tokių žaidimų yra „Durnius“. Galima sakyti, kad tai yra klasika, kuri žinoma daugeliui. O jeigu pamiršote, kaip jis yra žaidžiamas, tokiu atveju plačiau galite skaityti straipsnyje arba solitaire.lt puslapyje.

Žaidimo taisyklės

Šio tipo žaidimo taisyklės yra gana paprastos. Nors tai tikrai nėra pats azartiškiausias žaidimas, tačiau dažniausiai įtraukia dėl to, kad jį žaisti yra paprasta ir gali mėgautis net ir vaikai. O gera, kai kortos suburia visus smagiai leisti laiką.

Žaidimo metu dažniausiai yra naudojamos 36 kortos. Šis žaidimas dažniausiai tinkamas kompanijai, kurios yra 3-6 asmenys. Suprantama, kad tikslas yra nebūti durniumi. O dėl to reikia ne tik sėkmės, tačiau ir tinkamų kombinacijų darymo. Su jomis galite susipažinti mūsų minėtame puslapyje.

Galima žaisti ir internetu

Daugeliui žmonių patinka, kad šis žaidimas gali būti atliekamas ir internetu. Taigi, jeigu šiuo metu neturite kompanijos, kuri nori su jumis mėgautis kortų žaidimais – tokiu atveju belieka rasti internetinį puslapį, kuriame online ir dažniausiai nemokamai galima mėgautis žaidimų malonumais.

Galimybės yra plačios

Tiek šis, tiek daugelis kortų žeidimų dažniausiai turi daug įvairių modifikacijų. Tuomet galima žaisti ne tik įdomiau, tačiau ir ilgiau, galiausiai, azartiškiau. Vienos kombinacijos labiausiai tinka tokiu atveju, kai yra žaidžiama su šeima, o kitos –su draugais. Tuomet dažnai yra net atliekami statymai.

Siūlome atrasti kortų žaidimus, kurie dažniausiai džiugina ne tik įsitraukimu, tačiau taip pat ir galimybę lavinti savo mąstymą. Svarbiausia, kad dažniausiai daugelis kortų žaidimų yra žaidimai su kitais žmonėmis. Tokiu atveju taip pat yra jungiamas bendrumas, buvimas kartu. Šiuolaikiniam žmogui to dažnai trūksta. Ypač tam, kuris daug laiko praleidžia prie kompiuterio. Kortos gali padėti atsikratyti skaitmeninės manijos ir tikrai atrasti savyje naujus gebėjimus. Svarbiausia yra juos tobulinti.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti