Ką įprastai turėtume žinoti dėl stambių krovinių gabenimo keltu į Švediją?

Stambių gaminių gabebimas į Švedija

Švedija yra viena populiariausių Skandinavijos šalių, į kurią jau nuo seno žino dauguma logistikos įmonių. Tai šalis, su kuria vyksta aktyvūs importo ir eksporto srautai, įvairiais būdais, tačiau vienas iš patogiausių ir bene ekonomiškiausių yra krovinių gabenimas keltu. Daugelis žino, kad sutaupyti padės keltas į Švediją. Kaina bus dar draugiškesnė jei įsigysite ir atgalinį bilietą.

Jei planuojate gabenti stambius krovinius į Švediją, tai reikėtų žinoti, kad Švedijoje nėra taikomi labai griežti karantino ribojimai ir saugumo reikalavimai dėl COVID-19 grėsmės, todėl organizuoti visą logistiką bus žymiai paprasčiau ir efektyviau.

Vienintelis griežtesnis apribojimas yra tai, kad jei krovinys keliauja iš Europos ekonominei erdvei nepriklausančios šalies, tuomet galioja reikalavimai, turėti ne visus reikalingus dokumentus ir sertifikatą, patvirtinantį, jog krovinį vežantys ir ekspedijuojantys asmenys, turi galiojančius ne mažiau nei prieš 48 valandas atliktus, neigiamus COVID-19 testus. Taip pat keliaujant keltais, privalu laikytis papildomų higienos reikalavimų, t.y. dezinfekuoti rankas.

Svarbu neviršyti ir rekomenduojamų krovinių svorių bei pateikti tvarkingus kelionės dokumentus, kad nereikėtų delsti laiko juos tikrinant. Jokių specialių draudimų nėra, tiesiog svarbu žinoti, kad pavojingiems kroviniams yra taikomi specialūs saugumo reikalavimai, tad ir jų ekspedijavimas yra atsakingai organizuojamas bei stengiamasi laikytis visų taisyklių, kad ir kokios griežtos jos būtų.
Tiksliau sužinoti kokie apribojimai yra taikomi, galima susisiekus su logistikos ir ekspedijavimo vadybininkais ar kelionę į Švediją organizuojančia kelionių agentūra, kuri glaudžiai bendradarbiauja su su savo partneriais ir pirmieji sužino apie galimus keltų maršrutus, kelionių laikus ir bilietų kainas. Tuomet galėsite užtikrinti, kad visi jūsų planai būtų be jokių trikdžių.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti