Poilsinės kelionės į Sakartvelą (Gruziją): SPA ir sveikatingumas

Sakartvelas keliautojams siūlo įvairias sveikatingumo bei SPA galimybes. Ši Kaukazo kalnų šalis kviečia patirti nuostabios gamtos terapiją, apsupti save kvapą gniaužiančiais šalies kraštovaizdžiais, pasimėgauti SPA procedūromis, pasinerti į kokybišką poilsį. Poilsinės kelionės į Sakartvelą (Gruziją) – atgaiva kūnui ir sielai.

Tskaltubo

Tskaltubo – gerai žinomas kurortinis miestas Sakartvele. Jis įsikūręs Imeretijos regione vakarinėje šalies dalyje. Tskaltubo garsėja mineraliniais šaltiniais ir unikaliu architektūriniu paveldu. Tai yra populiari poilsinės kelionės į Sakartvelą sveikatingumo ir kultūrinių tyrinėjimų vieta. Tskaltubo siūlo įvairias sveikatinimo procedūras. Miesto sanatorijose bei pirtyse siūlomos įvairios sveikatingumo procedūros: mineralines vonios, purvo terapija ir masažai ir kt.

Borjomi

Borjomi miestelis yra vaizdingame slėnyje, apsuptame nuostabaus grožio miškų ir kalnų. Šis Sakartvelo miestas garsėja natūraliai gazuotu mineraliniu vandeniu, kuris, kaip manoma, turi gydomųjų savybių dėl unikalios mineralų ir dujų sudėties. Vanduo kyla iš požeminių šaltinių ir yra žinomas dėl savo išskirtinio skonio ir putojimo. Poilsinės kelionės į šią Sakartvelo vietą itin populiarios. Borjomi yra puiki vieta pajusti gydomąjį šio natūralaus mineralinio vandens poveikį.

Sairme

Gydomaisiais mineraliniais vandenimis garsėja Sairme. Šiame Sakartvelo mieste lankytojai gali mėgautis mineralinėmis voniomis, dažnai karštomis arba šiltomis voniomis, užpiltomis gydomuoju Sairme mineraliniu vandeniu. Teigiama, kad šios vonios padeda nuo įvairių sveikatos problemų, malšina sąnarių skausmą ir padeda spręsti odos problemas. Poilsinės kelionės į Sakartvelą leidžia mėgautis išskirtinėmis sveikatingumo centrų ir SPA paslaugomis.

Sveikatingumo programos

Sveikatingumas yra subalansuotas fizinis aktyvumas, sveika mityba, tinkamas poilsis bei dvasinė ramybė. Poilsinės kelionės į Sakartvelą derinamos su įvairiomis sveikatingumo programomis.  Teigiama, jog gamta teigiamai veikia žmogaus organizmą. Poilsinės kelionės į Sakartvelą yra nuostabus būdas atgauti jėgas ir mėgautis pasakišku gamtos grožiu.

Žygiai ir meditacija

Sakoma, kad vien buvimas gryname ore, nuostabios gamtos apsuptyje žmogų pripildo teigiama energija. Kalnuoti Sakartvelo kraštovaizdžiai poilsiautojams suteikia puikias galimybes veiklai ir sportui lauke. Sveikatingumo programos dažnai apima žygius, jogos užsiėmimus, meditaciją ir holistinę praktiką. Poilsinės kelionės į Sakartvelą padeda pailsėti įvairiapusiškai.

Vynas ir gastronominė patirtis

Kartvelų virtuvė yra žinoma dėl šviežių ir ekologiškų ingredientų. Poilsinės kelionės Sakartvele metu rekomenduojama mėgautis vietiniais patiekalais ir kartvelų vynu tradicinėje aplinkoje.  Daugelis sveikatingumo įstaigų siūlo maistingą ir subalansuotą maistą. Vynas Sakartvele laikomas šventu gėrimu. Kartvelai tiki jo gydomosiomis savybėmis. Poilsinės kelionės į Sakartvelą yra kupinos autentiškumo ir yra persmelktos giliomis šalies tradicijomis.

Poilsinės kelionės į Sakartvelą padeda savo sveikata rūpintis kokybiškai. Sakartvelas yra puikus poilsinės kelionės kryptis. Planuojant sveikatingumo kelionę į Sakartvelą, svarbu atsižvelgti į asmeninius poreikius ir sveikatingumo tikslus. Poilsinės kelionės Sakartvele padeda pagerinti tiek fizinę, tiek psichologinę sveikatą.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti