Kaip tinkamai išsivalyti po statybos darbų?

Kaip tinkamai išsivalyti po statybos darbų?

Jei jūsų namuose neseniai buvo atlikta renovacija, tikriausiai turite susidoroti su didžiule netvarka.

Jei jūsų namuose neseniai buvo atlikta renovacija, tikriausiai turite susidoroti su didžiule netvarka. Postatybinis valymas nėra sudėtingas procesas. Giliai įkvėpkite ir dirbkite žingsnis po žingsnio. Pradėkite sutvarkydami visas paliktas dideles šiukšles ir nuvalykite visas matomas dėmes. Tada gerai nusiurbkite dulkes ir nuvalykite sienas bei paviršius.

Surinkite įrankius ir likusias medžiagas vienoje vietoje. Kai viską surinksite, išsiaiškinkite, ką norite pasilikti, o ko atsikratyti. Padėkite tai, ką norite pasilikti, ir atiduokite arba išmeskite tai, ko nenorite pasilikti.

Jei reikia išmesti daiktus, būtinai perskaitykite skardinės gale apie tokius dalykus kaip dažai ir cheminės medžiagos. Dažnai šiuos daiktus turėsite nunešti į pavojingų atliekų šalinimo centrą, o ne tiesiog išmesti.

Išsinuomoti šiukšliadėžę. Kad jums būtų lengviau, apsvarstykite galimybę išsinuomoti šiukšliadėžę, kad atsikratytumėte didelių šiukšlių. Dažnai galite išsinuomoti savo mieste, nors daugelis įmonių juos taip pat nuomoja. Jie pastatys šiukšliadėžę jūsų priekiniame kieme, o tada išveš, kai baigsite mesti šiukšles.

Jei nesate tikri, kokio dydžio konteinerį užsakyti, pasitarkite su įmone, iš kurios nuomojatės. Paprastai jie gali pasiūlyti dydį, atsižvelgdami į tai, kokį projektą jūs darote.

Išvežkite dideles šiukšles į konteinerį. Visas paliktas šiukšles išneškite į šiukšliadėžę. Jei įmanoma, naudokite įėjimo duris, nes tai daug lengviau, nei bandyti išmesti jas per langą. Sunkius daiktus neškite su draugų pagalba.

Protingai supakuokite šiukšliadėžę. Net jei pasirinksite tinkamą dydį, jūsų šiukšliadėžėje vietos bus labai daug. Į konteinerius panašius daiktus, pvz., vonias, dėkite nukreiptus į viršų, kad galėtumėte į juos sudėti daiktus. Ilgus gabalus išilgai sudėkite į šiukšliadėžę, o mažesnius daiktus sudėkite aplink didesnius daiktus, kad neeikvotumėte vietos.

Ant plytelių ar linoleumo išsiliejusius sausus lateksinius dažus patepkite alkoholiu. Ant išsiliejusios balos užpilkite alkoholio. Palikite 30 minučių įsigerti. Kai tik susigers, nuvalykite išsiliejusią medžiagą popieriniais rankšluosčiais ir švelniai nuvalykite dažus. Tai turėtų pasirodyti iš karto.

Jei turite plytelių, pirmiausia išbandykite įtrintą alkoholį ant nepastebimo kampo.

Medienos valymui naudokite citrusinių vaisių pagrindu pagamintą valiklį. Jei ant medienos išsiliejo išdžiūvę dažai, patepkite citrusinių vaisių pagrindu pagamintu valikliu, pvz., Goo Gone. Leiskite mirkti minutę ar dvi, tada švelniu šepetėliu nuvalykite.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti