Vasaros šventė bendradarbiams: ką išbandyti?

Vasaros metas yra tinkamas įvairiems susitikimams, kurių metu yra bandoma sujungti bendradarbius į vieną visumą, paskatinti juos kuo daugiau bendrauti ir taip galbūt kurti tokią atmosferą darbe, kuri patiktų daugeliui. Tiesiog, kai oras yra geras –  dažniausiai galimybių yra kur kas daugiau taip pat.

Komandiniai žaidimai darbe mėgstami ne tik be jokios priežasties, tačiau ir švenčių metu. Štai tuomet dažniausiai ir yra organizuojami įvairūs susibūrimai, kurių metu stengiamasi, kad kiekvienas komandos narys pasijustų svarbus bei būtų įvertintas.

Nuo aktyvių iki loginių pramogų

Pirmiausia reikia skirti kuo daugiau dėmesio veikloms, kurios yra galimos. Nors dažniausiai vasaros metu daugiausia dėmesio sulaukia tos veiklos, kurios yra susijusios su fiziniu aktyvumu, tačiau reikia nepamiršti iš loginių žaidimų, kurie puikiai tinka ramesniam pasibuvimui. Daugeliui įmonių patinka samdyti specialistus, kurie gali pasiūlyti gana platų paslaugų spektrą. Tokiu atveju kiekvienas įmonės darbuotojas vakarėlio metu gali užsiimti tokia veikla, kuri jam atrodo pati įdomiausia. Juk tai galiausiai tokius kolegų susibūrimus ir padaro smagiais bei įtraukiančiais.

Reikia tinkamos lokacijos ir aplinkos

Darbo vakarėliai turi būti orientuoti į daugumą, tad visada geriausia prioritetą skirti tiems, kurie nori būti aktyvūs ir tuo pačiu dalyvauti. Dėl to reikia ieškoti tokios vakarėlio vietos, kurią pasiekti būtų gana paprasta. Kai kurie organizuoja darbo vietoje, tačiau dažniausiai geriau nuo jos bėgti kuo toliau ir suteikti galimybę kiekvienam tikrai pajusti puikiai ir atsipalaidavus.

Geriausia yra samdyti specialistus

Galiausiai reikia atsiminti, kad tokių vakarėlių organizavimas yra sunkus ir varginantis darbas, tad visada prioritetą siūlome skirti įmonėms, kurios turi įrankius, priemones bei žinias, kurios gali padėti bet kokias fiestas padaryti tikrai labai smagiomis.

Daugiau apie įvairius renginius, kurie yra organizuojami būtent kolegoms, siūlome skaityti čia: https://komandiniaizaidimai.lt/komandos-formavimo-renginiai. Svarbiausia rasti tokias veiklas, kurios geriausiai tinka prie tam tikros komandos poreikių. O kai komandos vadovas pažįsta jos narius –  dažniausiai rasti optimalų variantą nebus labai sunku.

 

 

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti