KOKIOS YRA ODOS ŠVEITIMO – PILINGO RŪŠYS IR KAM REIKALINGA ŠI PROCEDŪRA?

Moterims, jei jos nori nuolat džiaugtis skaisčia veido oda, neužtenka įprastinių kasdieninių kosmetinių ritualų. Tam dar reikia reguliarių veido odos šveitimo procedūrų. Kokiu dažnumu jas atlikti tiesiogiai priklauso nuo odos rūšies. Nors odą šveisti galima ir namie, tačiau geriau tai daryti veido priežiūros salone.

Kodėl yra reikalingas veido odos šveitimas?

Kadangi oda nuolat atsinaujina, ant jos paviršiaus pasilieka negyvų jos ląstelių sluoksnis. Tada oda negali laisvai kvėpuoti, jos angelėse kaupiasi bakterijos, kartais šios net aklinai užsikemša ir tose vietose išsiveržia spuogai.

O jeigu odos poros nevisiškai užsikemša, tada į paviršių iškyla riebalai, kurie, reaguodami su deguonimi, pajuoduoja. Taip atsiranda inkštirai. Kad jų būtų išvengta, būtina reguliariai atlikti odos šveitimą. Tai ne tik padeda atsikratyti negyvomis odos ląstelėmis, bet ir prisideda prie pigmentinių dėmių blukinimo ar net visiško pašalinimo.

Kokios cheminės medžiagos yra naudojamos grožio procedūrų salonuose?

Cheminiam odos šveitimui yra naudojamos glikolio, vaisių, migdolų arba pieno rūgštys. Jos dar yra vadinamos AHA rūgštimis. Kiekviena iš šių rūgščių skirtingai veikia odą. Vienos įsiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, o kitos valo tik odos paviršių. Pagal šias savybes veido valymo rūgštys yra skirstomos į paviršinio, vidutinio gilumo ir gilaus valymo.

Šios rūgštys įprastai ne tik išvalo odą ir šalina negyvas ląsteles, bet ir prisideda prie odos atsinaujinimo procesų. Rūgštinis valymas labiausiai tinka sausai odai, nes rūgštys padeda išlaikyti drėgmę. Šis valymo būdas tinka ir riebiai odai, kurią nuolat vargina paviršiniai arba giluminiai spuogai. Po tokio valymo oda pasidaro gaivesnė ir minkštesnė.

Kuo tarpusavyje skiriasi atskiros odos šveitimo rūšys?

Paviršinis odos šveitimas pagerina odos spalvą, nuima jo papilkėjimą, padaro ją skaistesnę, pašalina mažas raukšleles, užmaskuoja didesnes raukšles. Vidutinio gylio šveitimas prisideda prie pigmentinių dėmių išblukinimo, sumažina net ir gilesnes raukšles.

O giluminis šveitimas padeda atsikratyti ir mažų, ir didelių raukšlių, pigmentinių dėmių, labai ryškiai atjaunina odą, nes pagerinama ir kraujotaka. Jei jums reikia atšviežinti odą, kreipkitės į grožio paslaugas teikiančią įmonę: Vskinbeauty.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti