Kaip išvengti dažno telefonų remonto?

Telefono remontas

Nepaisant to, jog telefonų gamintojai mums siūlo vis išmanesnius telefonus, galima pastebėti, jog net ir patys išmaniausi gaminiai vis tiek reikalauja remonto. Kodėl? Netinkama telefonų priežiūra priveda prie labai greito telefono sugedimo. Ką reikia daryti, norint išvengti gedimo?

  • Ne paslaptis, jog vienas iš dažniausių telefonų gedimų – dužimas. Iš esmės, tai ne visai gedimas. Po telefono dužimo, neretai tenka keisti ekraną, o kartais ir kitas dalis. Mokėti tenka ne tik už darbą, bet ir perkamą ekraną, todėl bendra remonto suma kartais gali susidaryti visai nemaža. Kaip to išvengti? Rinkitės telefonų apsauginius stikliukus ir dėkliukus. Jie padės ne tik apsaugoti telefoną, bet ir dailiai jį papuoš.
  • Ar jūsų telefonas atsparus vandeniui? Jeigu ne, tuomet būkite atsargesni prie vandens. Pasitaiko, jog žmonės neatidžiai elgiasi prie baseinų, taip pat tempia telefoną į dušą ir nepagalvoja apie tai, jog patekęs į telefoną vanduo gali būti priežastis, kodėl telefone atsiras gedimų.
  • Telefono gedimas gali būti ne tik išorinis, bet ir vidinis. Pavyzdžiui, jeigu pastebėjote, jog pastaruoju metu telefonas lėtai veikia, galbūt reikia pagalvoti apie galimą virusą telefone. Kaip to išvengti? Vienintelis patarimas – nesinaudoti tinklapiais, kurie kelia įtarimų. Tuo labiau, nesiųsti iš jų jokios informacijos į telefoną.
  • Draudimas gedimo išvengti nepadės, tačiau leis išvengti piniginių išlaidų. Jeigu nenorite mokėti už telefono taisymą, tuomet nepamirškite jo apdrausti.

Nuo ko priklauso telefono remonto kaina?

Vienas dažniausių klausimų, kuriuos girdi meistrai, kiek kainuoja telefonų remontas Vilniuje? Neretai telefono gedimas atsiranda staiga, todėl tokios išlaidos kelia nemažą stresą. Deja, bet telefono remontas kartais gali kainuoti brangiai, jeigu tenka užsakyti papildomas detales, pavyzdžiui,  ekrano stiklą telefono dūžio metu. Kaina priklauso nuo pasirinkti meistro, telefono modelio, gedimo bei detalių, kurių prireiks. Telefono remontas turi būti atliktas kokybiškai, todėl neskubėkite rinktis meistro ir venkite rinktis paslaugų už mažiausią kainą. Tai nepadės sutaupyti, priešingai, gali tekti mokėti brangiau, nes pigesnes kainas siūlantis meistras neatliks darbo kokybiškai, todėl reikės mokėti antrą kartą kitam meistrui.

Geriausią kainos ir kokybės santykį galite rasti Taisykla7 puslapyje.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti