Perkame nešiojamąjį kompiuterį: kokią sumą reikia turėti?

Atsiradus poreikiui įsigyti naują kompiuterį apsvarstome, koks variantas mus domina: tai bus stacionarus ar nešiojamas kompiuteris, skirtas mokslui, darbui ar žaidimams, koks dizainas patrauklus bei, žinoma, kokią pinigų sumą galime skirti. Pastarasis kriterijus paprastai tampa vienu ir kertinių priimant pirkimo sprendimą. Todėl aptarkime, nuo ko priklauso kompiuterių kainos ir kokią sumą reikėtų turėti, norint palepinti save nauju žinomo prekės ženklo kompiuteriu.

Kas lemia kompiuterio kainą?

Kompiuterių kainų diapazonas itin platus ir tai visiškai normalu, kadangi kainai įtakos turi didelis pluoštas veiksnių. Pagrindiniais iš jų galėtume išskirti vaizdo plokštę, procesoriaus galingumą, RAM atminties talpą. Tai aspektai, nuo kurių priklausys sklandus Jūsų kompiuterio veikimas, taigi ir Jūsų naudojimosi kompiuteriu patirtis. Kainai taip pat įtakos gali turėti ir kompiuterio dydis, spalva, modelis, kietojo disko tipas, vidinė atmintis ir kiti parametrai.

Kiek kainuoja populiarių gamintojų kompiuteriai?

Nemanykite, kad jei norite įsigyti žinomo gamintojo, kuris šioje rinkoje vertinamas puikiai, kompiuterį, Jums reikia turėti didelę sumą. Platus kainų diapazonas leidžia išsirinkti tinkamą variantą turintiems skirtingą biudžetą.

Puikiai vertinamus, patikimus bei patvarius „Lenovo“ kompiuterius pirkti internetu galite maždaug nuo 370 eurų, kai taikoma akcija. Brangiausi modeliai kainuoja gerokai virš poros tūkstančių.

Daugelio mėgiamų „Asus“ kompiuterių kainos prasideda maždaug nuo 440 eurų su akcija, o brangiausių modelių kainos siekia arti keturių tūkstančių.

Jei žvalgotės į „Acer“ kompiuterius, tai pigiausi kainuoja nuo 370 eurų be akcijos, o už brangiausius teks mokėti beveik tris tūkstančius eurų.

Nepamirškime ir „Dell“ kompiuterių, kurie irgi pelno nemažai simpatijų. Jų kainos varijuoja maždaug nuo 500 iki kiek daugiau kaip poros tūkstančių.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti