Žvilgsnis į geriausius pasaulio futbolininkus

Futbolas yra viena populiariausių sporto šakų pasaulyje ir kiekvienais metais aikštėje pasirodo vis nauji žaidėjai. Tačiau yra keletas futbolininkų, kurie nuolat išsiskiria iš kitų. Šie penki žaidėjai – Lionelis Messi, Cristiano Ronaldo, Robertas Lewandowskis, Neymaras ir Kevinas De Bruyne – laikomi vienais geriausių dabartinių pasaulio futbolininkų. Pažvelkime plačiau kodėl jie yra geriausi pasaulio futbolininkai.

Trumpos biografijos apie kiekvieną žaidėjų atskirai:

Lionelis Messi (Argentina / Paris Saint-Germain)

Lionelis Messi laikomas vienu geriausių visų laikų futbolininkų istorijoje. Už puikius pasirodymus aikštėje jis pelnė šešis “Auksinio kamuolio” apdovanojimus ir rekordinius šešis Europos “Auksinius batelius”. Nuo 2019 m. L. Messi žaidžia Paryžiaus “Saint-Germain” klube, kur savo neįtikėtinais įgūdžiais ir įžvalgumu toliau demonstruoja, koks geras yra.

Cristiano Ronaldo (Portugalija / “Manchester United”)

Cristiano Ronaldo yra dar viena šiuolaikinio futbolo legenda, šiuo metu žaidžianti Anglijos komandoje “Manchester United”. 2009-2018 m. dirbdamas Madrido “Real” klube, C. Ronaldo per 438 pasirodymus įmušė 450 įvarčių – tai vienas rezultatyviausių pastarojo meto puolėjų. Už savo pasiekimus jis pelnė daugybę apdovanojimų, įskaitant keturis “Auksinius kamuolius” ir keturis Europos “Auksinius batelius”. Jam taip pat priklauso du Gineso rekordai: daugiausiai tarptautinių įvarčių, kuriuos įmušė žaidėjas (95), ir daugiausiai tarptautinių įvarčių, įmuštų per vienerius kalendorinius metus (61).

Robert Lewandowski (Lenkija / Miuncheno “Bayern”)

Lewandowski nuo 2014 m. rungtyniauja Vokietijos “Bayern Munich” komandoje ir per tą laiką pelnė daugybę apdovanojimų, įskaitant septynis Bundeslygos titulus, tris DFB Pokal taures, du UEFA Čempionų lygos titulus ir dar daugiau. Po įspūdingo 2020/21 m. sezono, kai per 47 rungtynes visose varžybose įmušė 41 įvartį, UEFA jį pripažino geriausiu žaidėju.

Neymaras (Brazilija / Paris Saint-Germain)

Neymaras, 2017 m. prisijungęs prie Paris Saint-Germain iš Barselonos, laikomas vienu talentingiausių visų laikų Brazilijos žaidėjų. Su PSG jis laimėjo kelis Prancūzijos lygos titulus, taip pat du “Coupes de la Ligue” trofėjus. Be to, būdamas šioje komandoje jis du kartus buvo pripažintas geriausiu Ligue 1 metų žaidėju. Nepaisant to, kad pastaraisiais metais jį kamuoja traumos, Neymaras vis dar demonstruoja puikius pasirodymus, kai yra kviečiamas, ir parodo, kodėl jis išlieka vienu geriausių futbolininkų šiandien.

Kevinas De Bruyne (Belgija / “Manchester City”)

Kevinas De Bruyne, kuris šiuo metu žaidžia “Manchester City” komandoje, tačiau karjerą pradėjo Belgijos “Genk” klube, o 2012 m. persikėlė į “Chelsea”, kur pasižymėjo tik devynis kartus, o 2013-2014 m. sezone buvo parduotas į “Wolfsburg”, kur tą sezoną pelnė 17 įvarčių jį perkelti atgal į Angliją su Manchester City 2015/16 sezoną, kur jis greitai įsitvirtino kaip neatsiejama dalis Guardiola komandos laimėti beveik visus trofėjus galima šalies viduje, o padėti jiems pasiekti Čempionų lygos pusfinalį šį sezoną iki šiol rodyti, kodėl daugelis mano, kad jis yra vienas iš geriausių vidurio gynėjų aplink dabar.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti