Senos kino juostos – gali atgimti naujam  gyvenimui

Senos kino juosos

Daugeliui žmonių patinka žiūrėti senas kino juostas arba nuotraukas, kadangi jis kelia labai malonią nostalgija net ir tokiu atveju, kai tų laikų mes neišgyvenome. Kiekvieno iš mūsų atsakomybė yra saugoti tokias akimirkas, kadangi perduodamos iš kartos į kartą jos tampa labai svarbia paveldo dalimi, kuri geriausiai parodo konkretaus meto žmonių gyvenimus.

Tiesa, išsaugoti senas juostas nebus paprasta, kadangi bėgant metams kinta ne tik jų kokybė, tačiau ir pats pavidalas. Visada geriausia yra skaitmenizuoti, kadangi tai yra garantija, kad bus išlaikomas originalus video, kuris ateities kartoms gali būti rodomas kaip dokumentinis filmas.

Kino juostų skaitmeninimas yra atsakingas darbas, kurį turi atlikti patyrę savo sferos specialistai. Labai svarbu kruopštumas, kadangi netinkamai atliekant darbus galima net sugadinti originalią juostą. Štai todėl ieškant komandos, kuri atliks šiuos darbus – labai svarbu ir rinktis geriausius. Žinoma, tuos, kurie teikia paslaugas legaliai. Tai yra garantija, kad įrašymas .mp4 formatu bus tikrai patikimos kokybės. Taigi, vaizdas ne tik bus perkeltas, tačiau svarbiausia, kad jis garsais bei vaizdais skleis tą emociją, kuri ir yra įamžinta.

Džiugu, kad .mp4 formatu bus galima mėgautis įrašais per kompiuterį. Žinoma, galima žiūrėti tiesiai per TV. Tai galimybė smagiai praleisti laiką su šeima, draugais, kurie kartu nori nusileisti į 90-ųjų magiją, kuri daugelį užburia iki dabar.

Dažniausiai specialistų yra ryškinama kino juosta 8 mm ir 16 mm. Jeigu turite kitokie – gali tekti skirti daugiau laiko geriausių specialistų paieškoms, kadangi šie du mūsų minėti variantai yra klasika, kuri dažniausiai buvo naudojama, tad ir jos skaitmeninimas šiuo metu yra reikalingiausias.

Jeigu turite senų juostų, kurios jums nėra reikalingos – būtinai neškite jas į muziejų arba kitas vietas, kur dažniausiai priimamos tokio tipo relikvijos. Ten specialistai patys pasirūpins, kad juostos būtų skaitmenizuotos. Esame tikri, kad tokiu atveju jos bus išsaugomos ilgiems metams ir ateities kartoms taps labai patogia informacijos gavimo forma.

Išsami informacija: www.videoaudioskaitmeninimas.lt.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti