KODĖL ŽMOGAUS ORGANIZMUI REIKIA KOLAGENO?

Po ilgai trukusių mokslinių tyrinėjimu Dr. Ohhira pavyko sukurti pačios aukščiausios kokybės produktus – ypatingo poveikio papildus bei kosmetikos priemones. Jų sudėtyje – probiotikai, kurių dėka palaikomas gerųjų bakterijų balansas, hialurono rūgštis, palaikanti elastino ir kolageno susijungimą bei odos skaistumą ir lygumą. Taip pat tarp jų – ir skystas, geriamas kolagenas.

Kaip veikia Ohhira pagaminti kolageno preparatai?

Ohhira kolagenas,kuris būna geriamas, pirmiausiai prisideda prie odos elastingumo išlaikymo, vizualinio raukšlių mažinimo. Išgėrus šios priemonės, ji per kraujotakos sistemą tiesiogiai patenka į odą. Joje natūraliu būdu susijungia kolagenas su hialurono rūgštimi, dėl to oda suminkštėja ir tampa lygesnė. Kolagenas taip pat prisideda prie sąnarių kremzlių, kaulų audinių, raiščių ir sausgyslių atsinaujinimo, malšina buvusį sąnarių skausmą. Kolageno preparatuose yra pridėta ir vitamino C, kuris odos, dantų ir dantenų, kaulų, kremzlių ir kraujagyslių ląsteles apsaugo nuo oksidacinių pažeidimų, sugrąžina žvalumo jausmą.

Kokios natūralios gamtinės medžiagos būna naudojamos kolagenų preparatų gamyboje?

Visų natūralių medžiagų, kurios naudojamos kolageno preparatų gamyboje neįmanoma keliais žodžiais išvardinti. Juose galima rasti ir naminių slyvų, ir daržinio špinato lapų, ir tamsiojo kopūsto, ir pietinių šilauogių, ir kvapiųjų mandarinų ekstraktų, ir japoniškų grybų šiitake miltelių, ir mėlynių sulčių. O elastinas šiuose preparatuose būna išgautas iš jūros žuvų. Dar yra naudojamas Konjako dervos tirštiklis, citrinų rūgštis, paprastoji karamelė ir kitokios medžiagos.

Kokios mūsų organizmo vietos labiausiai kenčia dėl kolageno trūkumo?

Kolagenu vadinamas siūlo formos baltymas, kuris būna įvairiausių organizmo dalių sudedamoji dalis. Kaip teigia medicinos mokslo specialistai, kai žmogus persirita per 45-uosius savo gyvenimo metus, jo organizmas jau būna praradęs maždaug trečdalį kolageno. Jautriausiai į kolageno trūkumą reaguoja kaulų paviršius, sąnarių raiščiai ir sausgyslės, akių ragenos, stuburo slankstelius jungiantys diskai ir pats didžiausias žmogaus organas – oda.

Esant jo trūkumui pasmarkėja odos senėjimo procesas, silpsta regėjimas, sustabarėja sąnariai, nuolat maudžia nugarą, labai suprastėja fizinė ir psichologinė organizmo būsena. Kad to išvengtume, verta apsirūpinti atitinkamais vaistiniais produktais, kuriuose esama kolageno.

 

 

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti