Vadovų paieška: kaip pritraukti pačius geriausius šios srities specialistus?

Vadovo paieša

Vadovų paieška nereiškia vien to, kad žmonės, kurie pretenduoją į šią poziciją turi stengtis įrodyti, kad yra tinkami. Ne ką mažesne dalimi turi pasistengti ir pati įmonė, jeigu nori pritraukti pačius geriausius šios srities profesionalus. Tad šiame straipsnyje trumpai apžvelgsime, kaip pati įmonė turėtų stengtis, kaip pasiruošti, norint pritraukti tikrai gerus vadovus į laisvą darbo poziciją.

Įvaizdis

Tikriausiai niekas negali ginčytis, kad pirmasis įspūdis yra labai svarbus. Tad ir per patį pirmą vadovų paieškos pokalbį nereikėtų kandidato užplūsti vien klausimais, jis neturėtų vien pasakoti apie save, atlikinėti tam tikras užduotis. Reikėtų pasilikti pakankamai laiko, kad būtų galima papasakoti apie pačią įmonę, pasiektus geriausius rezultatus ir panašiai. Aišku, pats kandidatas internete gali rasti nemažai informacijos, bet kalbant akis į akį, tai turės kur kas didesnį privalumą. Juk papasakoti geriausi, įsimintiniausi dalykai gali sudaryti teigiamą nuomonę apie pačią įmonę. Reikia nepamiršti, kad galų gale pats būsimas darbuotojas darys sprendimą, priimti darbo pasiūlymą ar ne, tad jau nuo pat pirmo susitikimo reikia daryti teigiamą įspūdį.

Perspektyvos

Kartais gali atrodyti, kad vadovo pozicija yra aukščiausia vieta, kurią galima užimti ir gavus tokią darbo vietą nebereikia stengtis, nes pakilti daugiau nebėra kur. Tačiau taip manyti yra klaidinga. Vykdant vadovų paiešką, būtent tai reikėtų akcentuoti, kad įmonėje yra sukuriama perspektyva tobulėjimui ir jei yra noras, galima kilti karjeros laiptais. Taip motyvuoti žmonės žinos, kad gavus tokį darbą, tai nebus karjeros pabaiga ir gerų darbų rezultatai gali lemti dar geresnes pozicijas. Tad susitikimo metu, taip pat nereikėtų pamiršti papasakoti apie įmonėje kuriamas perspektyvas. Kartais atrodo, kad pokalbio metu apie tai nereikėtų užsiminti, nes juk renkamas naujas žmogus į naują darbo poziciją ir apie perspektyvas dar galvoti yra anksti. Tačiau būtent tokia sąlyga gali būti kertinis žingsnis renkantis jūsų įmonę.

Įdarbinimas

Gali atrodyti, kad pats įdarbinimas nėra svarbus. Tačiau ieškant tikrai gero vadovo, paieška gali užtrukti, kadangi bus vykdomas ne vienas etapas, tad reikia būti pasiruošus ir tam, kad per šį laikotarpį keli kandidatai gali priimti kitos įmonės siūlomus pasiūlymus. Todėl įdarbinimo procesas neturėtų būti per daug ilgas, be to ir pačios pasiūlytos darbo sąlygos, naudos, atlyginimas turėtų būti geresni, nei kad siūlo konkurentai. Tad ieškant gero vadovo, reikia apsvarstyti visus galimus kriterijus, kurie lemtų, kad jis pasirinktų būtent jūsų įmonę.

 

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti