KODĖL NEREIKIA BIJOTI LAZERINĖS REGOS KOREKCIJOS?

Lazerinė regos korekcija yra labai naudinga tiems asmenims, kuriems yra sudėtinga nešioti akinius arba kontaktinius lęšius dėl gana judraus gyvenimo būdo. Be to, ši procedūra mažai ką stebina ir gąsdina, nes jau yra spėjusi tapti įprastiniu reiškiniu. Ypač svarbu yra tai, kad ji yra labai saugi ir nekelianti abejonių.

Kas vyksta paviršinės regos korekcijos metu ir pooperaciniu laikotarpiu?

Kaip teigia oftalmologai, regos korekcijos procedūros metu lazeriu yra paveikiama paviršinė ragenos dalis, suformuojama reikiama jos forma ir tokiu būdu grąžinamas regėjimo ryškumas. Pirmosiomis pooperacinio laikotarpio dienomis sugyja akies ragenos paviršius. Anot medikų, tai yra kažkas panašaus į nubrozdintos odos sluoksnio atauginimą, todėl nėra priežasties jaudintis dėl šios operacijos sėkmingumo.

Kas garantuoja lazerinės akių korekcijos aparatūros saugumą ir pačios operacijos patikimumą?

Lazerinės aparatūros poveikio akims saugumą garantuoja puiki technologinė jos charakteristika. Šios įrangos gamintojai atsakingai testuoja ir išmėgina kiekvieną įrenginį, prieš paleisdami jį į rinką. Lazerinių aparatų saugumą ir patikimumą garantuoja jiems suteikti sertifikatai.

Be to, su tokia įranga dirbti turi teisę tik kvalifikuoti gydytojai, turintys lazerinės regėjimo korekcijos specializaciją bei esantys sukaupę pakankamą kiekį būtinos šiam darbui patirties. Akių klinikos „Regos Centras“ specialistai su lazerine akių korekcijos įranga dirba jau daugybę metų, todėl savo pacientams garantuoja sėkmingą jų regos problemų pašalinimą.

Kas yra daroma, kad operacijos metu nekiltų jokių keblumų?

Regos korekcijos lazeriu metu ant akių uždedami specialūs vokų plėtikliai, kurie neleidžia operuojamam žmogui mirksėti. Paciento yra prašoma visą operacijos laiką žiūrėti į nurodytą šviesos tašką, nenukreipiant nuo jo žvilgsnio į šoną. Kadangi lazeris labai tiksliai fokusuoja spindulį ir tuo pačiu neleidžia jam nukrypti nuo užprogramuotos trajektorijos.

Jei ir atsiranda nevalingi akių judesiai operuojant, jie nekelia jokio pavojaus, nes pati medicinos įranga atidžiai stebi paciento akių judėjimą tokiu dažniu, kuris fiksuoja net menkiausią kryptelėjimą į šoną. Tam nutikus, lazerio spindulio veikimas akimirksniu sustoja, todėl regos korekcijos procedūros metu paciento akims niekas negresia.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti
Skaityti

Paminklo priežiūra

Pavasaris yra puikus metas atgaivinti ir atnaujinti savo paminklus. Daugelis žmonių linkę laikyti paminklus savo mylimųjų atminimui ir…