Kodėl iš sužadėtuvių žiedų iškrenta deimantai?

Turbūt ne viena sužadėtinė jau žino, ką reiškia pamesti sužadėtuvių žiedo deimantą ar kitą brangakmenį. Tai, deja, pasitaiko ne vienai moteriai ir tai – problema su kuria susiduriama gana dažnai. Tačiau, kodėl taip įvyksta? Kas dėl to kaltas?

Pasauliniai sertifikatai

Visų pirma, norint turėti tvirtą, ilgaamžį deimantą žiede, kuris visą gyvenimą „sėdės“ ant jūsų piršto, būtina atkreipti dėmesį į tai, kur buvo apdorotas deimantas. Tai daroma trijose pasaulio šalyse: Indijoje, Kinijoje ir Belgijoje. Būtent šiose vietose apdirbti brangakmeniai yra vienodo dydžio, briaunų ir turi pasaulinius sertifikatus, kurie įrodo jų kokybę ir patvarumą. Pripažinkime, juk lengva pamesti akmenuką, jei jis išsiskiria iš kitų eilute sudėliotų deimantų… Tokių žiedų su deimantais galite ieškoti čia.

Apvalūs deimantai

Tie, kas išties nori deimanto džiuginančio visą gyvenimą, rekomenduojama rinktis apvalius deimantus. Būtent kvadrato formos brangakmeniai dažniausiai iškrenta iš akutės, nes užkliūna jų kraštai. Beje, kvadratiniai deimantai yra apie 30 proc. pigesni už apvalius, todėl neretai vyrai perka tokius, siekdami sutaupyti.

Prastas juvelyras

Žinoma, bene svarbiausia, kaip inkrustuotas deimantas. Todėl juvelyro darbas kuriant žiedą – ypač svarbus ir prasmingas. Kadangi tiek sužadėtuvių, tiek vestuvinis žiedas bus nešiojamas kasdien, rekomenduojama rinktis patikimą juvelyrą, turintį geras rekomendacijas. Tokiu būdu tikrai nenusivilsite rezultatu.

Juodiems deimantams – ne 

Jei brangakmeniai turi daug inkliuzų, jų švarumo koeficientas – prastas, o kartais nekokybiški yra dažomi juodai. Taigi, juoda paslepia visą broką! Juodų akmenų kaina skiriasi net apie 8–10 kartų, bet net ir tai neatperka galimo nuostolio, nes jie labai trapūs ir laikui bėgant vis tiek sutrupės ir liksite be dailaus deimanto.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti