Vandenlenčių sportas Lietuvoje vis labiau populiarėja

Vandenlenčių sportas yra jaudinantis ir smagus užsiėmimas, kuris vis labiau populiarėja visame pasaulyje. Lietuva, turinti gausybę upių ir ežerų, tapo karštuoju vandenlenčių turizmo tašku. Be to, šalyje veikia keli profesionalūs vandenlenčių sporto klubai, kurie ištisus metus organizuoja renginius ir varžybas. Pažvelkime iš arčiau, kodėl šis ekstremalus sportas Lietuvoje tampa vis populiaresnis.

Įdomu, kodėl Lietuvoje yra daug burlenčių sporto įrangos?

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl Lietuvoje taip populiarėja wakeboardingas, yra ta, kad yra daugybė vietų, kuriose galima įsigyti aukščiausios klasės wakeboardingo įrangos. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs raitelis, jums nebus sunku rasti lentų, pririšimų, hidrokostiumų, šalmų, gelbėjimosi liemenių ir kitų būtiniausių daiktų, reikalingų mėgautis šiuo ekstremaliu sportu.

Jei jos neturite – nebėda, yra daugybė wake-park’ų kurie gali išnuomoti įrangos kiekvienam

Saugos mokymo programos

Užsiimant bet kokiu ekstremaliu sportu ar veikla, saugumas visada turėtų būti svarbiausia. Laimei, yra keletas mokymo programų, skirtų tiems, kurie nori išmokti naudotis vandenlente. Šios programos apima tinkamos formos, įvairių šuolių ir posūkių tipų pamokas ir net saugaus plaukiojimo valtimis už valčių patarimus.

Wakeboarding turizmo galimybės

Lietuva siūlo daugybę galimybių norintiems pramogauti ar varžytis vandenlente. Pavyzdžiui, yra įvairių kelionių – nuo trumpų išvykų iki ilgesnių daugiadienių kelionių šalies upėmis ir ežerais. Be to, visus metus vyksta keli varžybų renginiai, pavyzdžiui, Lietuvos atvirojo burlenčių sporto čempionato serija, į kurią susirenka įvairaus meistriškumo raiteliai iš visos Europos ir kitų šalių.

Norite išmėginti, tačiau bijote?

Vandenlenčių sportas gali žinomi būti pavojingas, tačiau jei laikysitės saugumo taisyklių, patiriama rizika bus sumažinta iki minimumo.

Jei atrodo baisu užlipti ant lentos ir išbandyti tai pačiam, galite pasirinkti vandenlenčių sporto mokyklas. Šios mokyklos siūlo specialias programas pradedantiesiems , kuriose bus demonstruojamos pagrindinės plaukimo technikos taisyklės ir suteikiama vadovaujamo mokymo patirtis. Tai puiki galimybė saugiai išmėginti, kaip atrodo vandenlenčių sportas.

Įveikdami savo baimes ir pabandyti šį ekstremalų sportą, galite patirti naujų išbandymų pasaulį. Įsitikinkite tuo patys – garantuojame, jums patiks.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti