Kaip teisingai išsirinkti SPF kremą nuo saulės ir kiek jo naudoti

Saulės kremo pasirinkimas ir naudojimas yra kritiškai svarbi odos priežiūros rutinos dalis, nes tai tiesiogiai veikia mūsų odos sveikatą ir jaunystę. Tai ypatingai pabrėžia ir korėjietiškos kosmetikos gamintojai, žinomi dėl savo inovatyvių ir odą puoselėjančių produktų. Beveik visi turi savo SPF produktų linijas ir siūlo platų saulės kremų asortimentą, kuriuose naudojami unikalūs veiksmingi ingredientai, pavyzdžiui, azijinė centelė, aloe vera ir juodųjų ryžių ekstraktai. Šiame gide aptarsime, kaip išsirinkti tinkamą saulės kremą ir kiek jo naudoti, atsižvelgiant į produktų ypatybes.

Kaip išsirinkti tinkamą saulės kremą?

Saulės kremo pasirinkimas priklauso nuo keleto svarbių veiksnių, kurie gali apimti odos tipą, veiklą lauke ir individualius odos poreikius. Pasak Glomi internetinės kosmetikos parduotuvės konsultantų, štai ką reikėtų atsiminti:

Daugumai girdėtas matavimo vienetas, apsaugos nuo saulės faktorius SPF, yra vienas iš svarbių rodiklių. Renkantis saulės kremą. Rekomenduojama rinktis produktus bent su SPF 30 arba aukštesniu, kad būtų užtikrinta efektyvi apsauga nuo UVB spindulių, kurie sukelia saulės nudegimus. Dažniausiai renkantis korėjietiškus kremus tai padaryti lengva, nes dauguma yra su SPF50 ar net SPF50+ apsauga.

Tačiau SPF dar ne viskas. Labai svarbi plataus spektro apsauga. Pasirinkite saulės kremą, kuris apsaugo nuo abiejų UV spindulių tipų – UVA (odos senėjimą ar net vėžį skatinantys) ir UVB (anksčiau minėti, įdegį ir nudegimus sukeliantys). Plataus spektro apsauga yra būtina, norint išvengti ilgalaikio saulės poveikio žalos, o tai padaryti padės PA indikatorius. Vėlgi, korėjietiški kremai dažniausiai turi aukštą PA indeksą, o maksimalus būna su trimis arba keturiais pliusais (PA++++).

Dar svarbus ir atsparumas vandeniui. Jei planuojate praleisti laiko prie vandens ar sportuoti, pasirinkite vandeniui atsparų saulės kremą, kuris užtikrins apsaugą net ir prakaituojant ar maudantis.

Pagrindiniai kremų nuo saulės ingredientai

Korėjiečiai turi kelis mylimus kremų nuo saulės ingredientus, kuriuos plačiai naudoja dėl jų jau patikrinto efektyvumo.

Vienas iš tokių yra azijinė centelė, žinoma dėl savo raminamųjų savybių, padeda mažinti odos paraudimą ir uždegimą, o tai yra ypač naudinga jautriai odai. Taip pat labai populiarus aloe vera (alijošius) puikiai drėkina ir ramina odą, ypač po ilgo buvimo saulėje, padeda gydyti saulės nudegimus ir mažina odos sudirginimą. Neseniai išpopuliarėjo ir kremai su juodųjų ryžių ekstraktais. Tokie kremai turtingi antioksidantais, o juodųjų ryžių ekstraktai padeda kovoti su laisvaisiais radikalais ir apsaugoti odą nuo aplinkos žalos.

Korėjietiški saulės kremai garsėja ne tik gerais ingredientais bet ir savo lengvomis, greitai įsigeriančiomis formulėmis, kurios nepalieka baltos dėmės ar riebumo pojūčio. Dažniausiai tikrai rasite kremą, kuris atitinka jūsų odos tipą ir pageidavimus dėl tekstūros.

Kiek saulės kremo naudoti?

Pakankamo kremo kiekio tepimas yra būtinas norint užtikrinti maksimalią apsaugą. Dermatologai rekomenduoja naudoti apie 1 šaukštą (apie 5 ml) saulės kremo visam kūnui ir maždaug 1/4 šaukštelio (apie 1,25 ml) produkto veidui. Tai atitinka dviejų pirštų taisyklę, kai saulės kremo juosta užtepama ant dviejų pirštų ir tolygiai paskirstoma. Svarbu kremą paskirstyti ant visų saulės veikiamų odos sričių, įskaitant ausų galus, kaklą, rankas ir kojų viršutinę dalį.

Saulės kremą reikėtų tepti prieš išeinant į lauką, maždaug 15-30 minučių anksčiau, kad produktas galėtų tinkamai įsigerti į odą. Atnaujinkite saulės kremo sluoksnį kas dvi valandas, ypač jei praleidžiate daug laiko saulėje, prakaituojate ar maudotės. Net ir vandeniui atsparūs saulės kremai gali nusiskalauti arba nusitrinti, todėl reguliarus jų atnaujinimas yra būtinas.

Pabaigai…

Renkantis saulės kremą, svarbu ne tik atsižvelgti į aukščiau išvardytus kriterijus, bet ir nebijoti išbandyti įvairius produktus, kad rastumėte jums labiausiai tinkantį. Nebijokite panaršyti savo mėgstamoje korėjietiškos kosmetikos parduotuvėje, paskaityti kremo pasirinkimo gidus ir atsirasti sau labiausiai tinkančią funkciją ir produkto sudėtį. Kadangi daugumą prekių galite įsigyti internetu, tai neužtruks ilgai ir duos naudingos informacijos ateičiai.

Korėjietiški saulės kremai siūlo puikų balansą tarp veiksmingos apsaugos, odos priežiūros ir patogaus naudojimo. Atminkite, kad saulės kremo naudojimas yra svarbi kasdienės odos priežiūros dalis, neatsižvelgiant į metų laiką ar orą, nes UV spinduliai pasiekia mus net ir debesuotomis dienomis. Rinkitės kokybiškus produktus, reguliariai atnaujinkite jų sluoksnį ir mėgaukitės saulės šviesa saugiai!

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti