Patarimai kaip pasiruošti vairavimo egzaminui

Kaip pasiruošti vairavimo Egzaminui

Vairavimas – gyvenimo malonumas, kuris mums atveria kelius būti nuo nieko nepriklausomi. Tačiau norint vairuoti, reikia išklausyti vairavimo kursus, išlaikyti teorijos bei praktikos egzaminus Regitroje. O tai mokiniams sukelia nemenką stresą. Dažnai girdime mitus, legendas, kokie blogi Regitros instruktoriai, apie tyčia suklaidinamus būsimus vairuotojus. Norime pasakyti, jog, jeigu esate tinkamai pasiruošę, žinote kas Jūsų laukia, jokie trikdžiai nėra baisūs. Tad norime pasidalinti praktiniais patarimais, kaip įveikti nerimą ir sėkmingai išlaikyti vairavimo egzaminus.

Svarbus dalykai egzaminuose:

  • Neskubėti sprendžiant teorinius KET klausimus. Tai viena pagrindinė priežasčių, kodėl yra neišlaikytas teorijos egzaminas. Nors mokiniams skirta pakankamai laiko perskaityti ir suprasti klausimus, dauguma jų skuba atsakyti. O šia klaida ir sužaidžia egzaminus kuriantys žmonės, pakeisdami klausimų eigą, pakeisdami atsakymų variacijas. Jeigu sprendžiate KET bilietus Online, atminkite, jog nereikia išmokti visų paveiksliukų, ar klausimų atmintinai, o esmė – juos suprasti. Skubėdami mokiniai pridaro klaidų, dėl kurių turi laikyti egzaminą dar kartą, tad natūraliai kyla klausimai – kur taip skubėti? Jei turite vėl kartoti egzaminą, mokėti pinigus už laikymą ir dar laukti eilėje?
  • Kita grubi klaida yra manyti jog vairavimo kursai yra nereikalingas dalykas, o tai galima išmokti patiems. Vairavimo instruktoriai noriai pasidalina patirtimi, kaupia informaciją apie vairavimo egzamino klausimų sudėtį, naujus pakeitimus, dažniausiai daromas klaidas. Tai yra nepamainoma informacija, kuria nepasinaudoti būtų tiesiog kvaila.
  • Kalbant apie praktinį vairavimą, būsimieji vairuotojai bijo suklysti ir nori viską atlikti tobulai, nors leidžiami tam tikri pataisymai parkavimo aikštelėse, ar smulkios klaidos pačioje gatvėje.
  • Daug problemų turime su žmonėmis, kurie į Vilnių atvyko iš mažesnių miestelių, kuriuose su vairavimu susidūrė ankstyvame amžiuje ir jau spėjo susikurti vairavimu įpročius, kuriuos yra pakeisti ne taip lengva, kaip išauginti naujus. Tačiau tas pats galioja ir savarankiškai bandantiems išmokti žmonėms. Girdėjome daug pavyzdžių, kuomet broliai, ar tėvai mokina vairuoti savo šeimos narį, tačiau netaisyklingai, ko pasekoje rezultatas – kritinės klaidos ir neišlaikytas teorijos egzaminas.

Svarbiausia, tinkamai pasiruošti pasirinkus geros reputacijos vairavimo mokyklą. Taip pat uoliai lankyti teorijos kursus, išnaudoti ne tik reikiamas važiavimo valandas su instruktoriumi pagal reikalavimus, o tiek kiek Jums reikia, jog būtume pasiruošę. Prieš egzaminus gerai pailsėkite, neskubėkite ir venkite pataisymų teorijos egzamine, kadangi tuomet žmonės pridaro daugiausiai klaidų.
O jei norite kokybiškai ir gera kaina pasiruošti vairavimui apsilankykite www.vairuojam.lt

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti