Kvarcinio stalviršio privalumai prieš kitų medžiagų stalviršius

Tie, kurie mėgsta nemažai gaminti, žino, kad ne vien tik maisto produktai turi būti kaip įmanoma geresni. Kad maistas išeitų kaip įmanoma geresnis, reikia kad ir įrankiai būtų aukštos kokybės, bei kad ir pati virtuvė būtų suplanuota tinkamai, baldai pagaminti iš gerų medžiagų. Jeigu kalbėsime daugiau apie baldus, tikriausiai vienas svarbiausių jų kategorijoje yra stalviršis, nes jį daugiausia naudojame dirbant virtuvėje. Kadangi stalviršių pasirinkimų yra daug, todėl šiame straipsnyje pasirinkome vieną, tai yra kvarcinį stalviršį. Kadangi daugelis turi nemažai pliusų, todėl ir šiame straipsnyje norime papasakoti daugiau, kodėl jis gali būti pranašesnis už kitus pasirinkimus ir kokie yra jo privalumai.

Paprasta priežiūra

Stalviršio priežiūra tikriausiai yra aktuali daugeliui. Tie, kas nenori skirti per daug dėmesio, kvarcinis stalviršis gali būti puikus pasirinkimas. Tikriausiai žinote ne vieną pavyzdį, kai prižiūrint šią virtuvės dalį reikia pirkti nemažai specialių medžiagų, kad jis būtų prižiūrėtas tinkamai ir vos ne kasdien reikia jį tam tikrai prižiūrėti. Tačiau pasirinkus tokį variantą galėsite atsipūsti, nes jam dėmesio reikės skirti minimaliai.

Tvirtumas

Pats kvarcas kaip akmuo yra pakankamai tvirtas, todėl jeigu norite užtikrintumo, jis irgi yra puikus pasirinkimas ir didelis pranašumas prieš kitas medžiagas. Todėl jeigu kas ir suduš ant stalviršio arba iš toliau nukris, didelė tikimybė, kad jis bus nepažeistas. Tad drąsiai ant jo bus galima gaminti, nes net ir netyčia perbrėžiant su peiliu, jokios žymės neliks. Todėl drąsiai galima teigti, kad tai yra saugus variantas.

Skysčiams ne

Virtuvėje gali atsitikti pačių įvairiausių nutikimų, o vienas iš dažnesnių gali būti tas, kad ant stalviršio gali išsilieti tam tikri skysčiai. Dirbtinis akmuo gal juos ir lengvai sugertų ir automatiškai paliktų dėmę, tačiau kalbant apie kvarcinį stalviršį, tokios problemos nebus. Nes jis yra atsparus patiems įvairiausiems skysčiams, todėl drąsiai ant jo galima pilti viską ir dėl to jo išvaizda nei kiek nepasikeis, dėmės taip pat neatsiras.

Platus pasirinkimas

Dar vienas privalumas, kurį turi kvarciniai stalviršiai yra tas, kad juos rinktis galima iš daug

variantų, kuo pasigirti gali ne visi stalviršiai. Tad juos nesunkiai galima priderinti prie spintelių, sienų spalvų ar kitų akcentų detalių, kurios yra naudojamos virtuvėje. Tad jeigu žvalgotės į kitos rūšies stalviršius ir nerandate tinkamo varianto, nepraleiskite pro akis kvarco, nes yra labai didelė tikimybė, kad surasite tą tinkantį variantą.

 

 

 

 

 

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti
Skaityti

TRYS VEJOS BORTELIŲ TIPAI

Vejos borteliai pagal jų gamyboje naudojamas medžiagas yra skirstomi į tris tipus. Nepriklausomai nuo to, ar pasirinksite betoninius,…