Kaip greitai ir skaniai pasiruošti pietus?

Darbas, apsipirkimas, namai – tokiu ritmu šiais laikais gyvename daugelis ir turime vis mažiau laiko ramiai pasigaminti sveikus pietus. Tačiau greitas maisto ruošimas ne visada turi reikšti, kad turėsite nevalgyti normalaus maisto. Naudodami kokybiškus paruoštus produktus iš internetinės parduotuvės, maistingą vakarienę galite paruošti vos per kelias minutes. Nežinote, kaip tai padaryti? Turime keletą patarimų!

Sveiki pietūs – kas jums tinka?

Nesvarbu, ar ruošiate sekmadienio pietus ir galite skirti kelias valandas, ar ruošiate greitą patiekalą, kol vaikai grįš iš mokyklos, nepamirškite, kad šaldyti, paruošti maisto produktai, tokie kaip naminiai koldūnai, kibinai ar kiti šaldyti gaminiai yra labai maistingi pietums. Kiekvienas žmogus, tiek suaugęs, tiek vaikas, kasdien turėtų suvalgyti įvairių daržovių, ypač šviežių, mėsos, varškės, tačiau šiuos produktus taip pat galima rasti ir jau paruoštuose maisto gaminiuose.

Daugelis žmonių vis dar tiki mitu, kad šaldyti maisto produktai yra prastesnė ką tik pagamintų maisto produktų versija, todėl jų neverta pirkti. Žinoma, per šventes, kai turime gausybę sezoninių gėrybių, nereikia griebtis šaldytų. Tačiau kitais metų laikais šaldyti maisto produktai bus puiki alternatyva žaliems vaisiams ir daržovėms. Rudenį, žiemą ir net pavasarį parduotuvėse galime rasti mažiau vertingų produktų nei šaldyti. Gali būti įdomu paminėti,  kad pats užšaldymas per daug nepakeičia maisto produktų sudėties. Pavyzdžiui, vaisius ir daržoves šaldyti yra sveikiau nei marinuoti ar džiovinti! Todėl nereikia turėti išankstinių nusistatymų prieš šaldytus maisto produktus. Net ir sezono metu galime gauti mažiau vertingų šviežių vaisių ir daržovių – jų transportavimas, rūšiavimas ir laikymas sandėliuose užima daug laiko, o tai turi įtakos vitaminų ir mineralinių medžiagų kiekiui, kuriuos rasite ir šaldytuose gaminiuose.

Dar vienas pliusas – šaldytas maistas jau yra paruoštas, todėl patiekalų paruošimo laikas labai sutrumpėja. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įmesti pasirinktus gaminius į puodą ar keptuvę ir po kelių ar keliolikos minučių jau galite mėgautis sveika ir skania vakariene. Nedvejodami rinkitės paruoštus, šaldytus patiekalus, į kurių sudėtį įeina vaisiai ir daržovės, mėsa ar varškė.

 

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti