Sidabras ir auksas – stilius ar klaida?

Žiūrint į dažniausiai moterų pasirenkamus papuošalus galime matyti, kad variantai yra du tai yra sidabriniai ir auksiniai papuošalai. Bet kuris pasirinkimas yra pakankamai geras, nes šie metalai yra aukštos kokybės, tad jie niekada nenuvertės ir juos galima derinti bet kokioje situacijoje. Tačiau renkantis tokius papuošalus galima matyti ir dar dvi nuomones, tai yra šiuos du metalus derinant tarpusavyje. Kai kam tokios problemos nėra, ir tokius papuošalus gali segėti kartu, o kai kam tai yra didžiulė klaida ir abiejų skirtingų papuošalų niekad nereikėtų segėti. Tad, kaip yra iš tikrųjų, norime papasakoti šiame straipsnyje.

Kada verta segėti sidabrinius papuošalus?

Kadangi sidabriniai papuošalai gali būti patys įvairiausi, pradedant nuo žiedų ir baigiant grandinėlių pakabukais, tai sidabrinius papuošalus galima pritaikyti įvairiose situacijose. Aišku, gal nebus patogu sportuoti su grandinėle, bet jeigu turite įsisegę mažus sidabrinius auskarus, jie problemos tikrai neturėtų sudaryti. Praktiškai sidabriniai papuošalai gali būti segami įvairiose situacijose. Jie kuo puikiausiai tiks pasipuošti, taip pat puikiai derės ir prie kuklaus stiliaus. Aišku, reikia nepamiršti, kad sidabriniai papuošalai gali būti su įvairiomis papildomomis detalėmis. Tad jeigu norite kažko kitokio, tokį pasirinkimą tikrai galite atrasti.

Kada verta segėti auksinius papuošalus?

Pas ne retą yra sudaryta nuomonė, kad auksiniai papuošalai yra segami tik vyresnio amžiaus žmonių. Tokia nuomonė yra sudaryta jau nuo senesnių laikų ir kai pradedama kalbėti apie auksiniu papuošalus iš karto mintis kyla apie senovinius, kokius nešiojo mūsų mamos ir močiutės. Tačiau šiuolaikiniai auksiniai papuošalai yra labai gražūs ir kuo puikiausiai juos gali nešioti jaunimas. Šios rūšies metalo dirbiniai taip pat gali būti įvairūs, todėl kiekvienas gali pasirinkti tokį, kokį labiausiai mėgsta.

Stilius ar klaida?

Šiuo požiūriu kiekvienas gali rinktis taip, kaip atrodo gražiausia. Šiais laikais dėl skonio negalima ginčytis. Jeigu norite atrodyti stilingai, per daug neišsiskirti iš minios, bet kartu ir skoningai, verta rinktis tik vieno metalo papuošalus. Jeigu jau pasirinkote sidabrinius auskarus, tai ir prie jų derinkite sidabrinę apyrankę ar sidabrinį žiedą. Bet to, reikia nepamiršti ir to, kad jeigu kalbėsime apie auksinius papuošalus, jie gali būti pagaminti iš balto aukso, tad puikiai tai galima suderinti ir didelio skirtumo nėra matoma.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti