Antakių priežiūros patarimai

Antakių priežiūros patarimai

Antakių priežiūra gali padaryti stebuklus jūsų veidui. Štai keletas būdų, kaip jie visada atrodys puikiai. Jeigu rūpinatės savo oda, akimis ir plaukais, taip pat svarbu pasirūpinti ir antakiais. Antakiai puikiai įrėmina veidą ir pagerina bendrą išvaizdą. Taigi, jei norite pasipuikuoti šiais nuostabiais antakiais, būtinai laikykitės tam tikrų rekomendacijų:

1. Aplankykite profesionalus

Jei namuose pasiekti tobulą antakių formą yra šiek tiek sunku, jūsų bėdą dar labiau padidina nežinojimas, kaip juos prižiūrėti. Tokiais atvejais geriausia pakviesti profesionalą, kad sutvarkytų antakius už jus. Kai sėdite atlenkę galvą atgal, kosmetologė gali dirbti su jūsų antakiais, atsižvelgdama į jūsų veido formą.

2. Investuotį į gerą pincetą

Norėdami prižiūrėti antakius namuose, nusipirkite gerą pincetą. Pincetas praverčia, kai turite išeiti į vakarėlį ar biuro susitikimą ir neturite pakankamai laiko apsilankyti salone. Tačiau perspėjimas – būkite atsargūs naudodami pincetą, kad nesusižeistumėte akių.

3. Nedarykite jų per plonų ar per drasių

Tvarkydami antakius visada turite atsižvelgti į savo veido formą. Jei antakiai bus per ploni arba per drąsūs, veidas gali atrodyti didelis arba mažas. Kad ir kaip tai atrodytų nekenksminga, dėl antakių formos veidas gali atrodyti plonesnis arba didesnis.

4. Sušukuokite antakius į jų natūralią vietą

Pabudę ryte, paimkite plonų dantų minkštas šukas ir nubraukite antakius į vietą. Taip pat galite tai padaryti prieš išeidami iš namų. Dar galite užpurkšti šiek tiek plaukų lako, kad antakiai ilgesnį laiką liktų nepažeisti.

5. Užpildykite antakius

Jei turite retus antakius, paimkite akių pieštuką rudos arba juodos spalvos ir nuspalvinkite antakius. Užpildykite juos priklausomai nuo to, kokio tamsumo norite, kad antakiai būtų. Norėdami paryškinti akis, aplink paakių sritį patepkite šiek tiek pudros ir makiažo šepetėlio pagalba išsklaidykite ją.

6. Pabrėžkite juos

Naudodami šiek tiek paryškintojo po akių skliautu, paryškinsite antakių liniją. Taip atrodysite jaunesnė, o akys – didesnės.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti