Šilumos siurbliai oras – vanduo: kodėl jie yra gera investicija?

Šilumos siurblys oras - vanduo

Daugeliui žmonių norisi, kad jų namuose būtų optimalus mikroklimatas, tačiau taip pat ir yra tikimasi, kad jo kūrimas nebus nei brangus, nei reikalaujantis labai daug laiko. Tikrai kieto kuro katilai vargina, tad natūralu, kad lietuviai ieško kur kas inovatyvesnių sistemų. Vieni tokių yra Daikin oras vanduo šilumos siurbliai, kurie puikiai tinka ir gana dideliuose namuose.

Tačiau kodėl būtent oras-vanduo sistema, kai šiuo metu būsto apšildymo galimybių yra tiek daug?

  • Pirmiausia tai yra įranga, kuri ne tik šildo patalpas, tačiau taip pat ir ruošia karštą vandenį. Daugeliui žmonių patinka, kad galima nesukti galvos dėl boilerio, kuriam reikia nemažai elektros. Sistema, kuri pasirūpina, kad oras bus šiltas – taip pat paruoš karštą vandenį be jokių papildomų investicijų.
  • Taip pat svarbu tai, kad ši sutema puikiai tinka ir dideliuose namuose.
  • Taip pat tai yra geras pasirinkimas ne tik naujos, tačiau ir senos statybos namuose. Žinoma, kuo geresnė bus būsto izoliacija – tuo gyventi galėsite šilčiau.
  • Taip pat inovatyvios sistemos labai patogiai derinamos prie senų įrangų. Tai reiškia, kad galima namus šildytis ir radiatoriais, ir grindiniu šildymu. Abi opcijos dera su inovatyviais oras-vanduo šilumos siurbliais.
  • Šiuo metu galiam rasti įrangas, kurios padeda labai patogiai reguliuoti temperatūrą namuose. Žinoma, tai yra labai patogu, kadangi galima ne tik gyventi komfortabiliau, tačiau ir ekologiškiau.
  • Taip, šios įrangos vertinamos ir dėl tvarumo. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina ekologiją.
  • Įrangai nereikia jokio didelio katilo. Daugelis žmonių labai džiaugiasi, kad pati sistema nereikli ir tuo pačiu nereikia atskiro rūsio, kurio įrengimas yra brangus.

Svarbiausia, kad Jūsų perkama įranga būtų sertifikuota. Tuomet galėsite būti ramus dėl kokybės. Siurblius galite įsigyti Saulesbroliai.lt prekybos vietoje. Taip pat siūlome tartis su specialistais, kurie teikia nemokamas konsultacijas ir padeda rasti įrangą, kuri geriausiai atitinka asmeninius poreikius bei lūkesčius.

Taip pat būtinai montavimo darbus irgi yra svarbu palikti specialistams. Tai leis būti ramiu, kad viskas sumontuota tinkamai, tad ir sistema veiks našiai.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti