5 privalumai turint namą netoli paplūdimio Svencelėje

1. Paplūdimio pakrantės nekilnojamasis turtas paprastai duoda didelę investicijų grąžą

Nors greičiausiai perkate namą kaip ilgalaikį turtą, sunku paneigti paplūdimio nekilnojamojo turto investicinį potencialą. Laikui bėgant paplūdimio nekilnojamasis turtas turi tendenciją labai gerai atsipirkti, todėl yra labai didelė tikimybė, kad jūsų paplūdimio namo vertė padidės, kol jį valdysite. Dažnai sakoma, kad nekilnojamasis turtas yra viena geriausių investicijų vidutiniam amerikiečiui, o paplūdimio nekilnojamasis turtas yra viena geriausių vietų pradėti ieškoti. Nors iš pradžių juos įsigyti gali būti brangu, laikui bėgant jų vertė paprastai gerokai išauga. Tai ypač pasakytina apie vietoves, kurios gali tapti pagrindiniais turizmo centrais, tačiau taip yra ir daugumoje populiarių paplūdimio zonų.

2. Gyvenant netoli paplūdimio sumažėja streso lygis

Keletu tyrimų kliniškai įrodyta, kad gyvenimas netoli paplūdimio yra labai naudingas sveikatai. Nuo raminančių vandenyno bangų garsų iki padidėjusio vitamino D kiekio, gaunamo dėl ištisus metus šviečiančios saulės – net jei nekeisite savo kasdienės rutinos, tikėtina, kad gyvenant netoli paplūdimio jūsų sveikata kokiu nors būdu pagerės. Jūros brizas, vandenyno vanduo ir ilgai trunkantys saulės spinduliai – visa tai yra sveikatai naudingi veiksniai, būdingi tik paplūdimio zonoms, ir tai yra pagrindinis gyvenimo netoli paplūdimio privalumas.

3. Žmonės, gyvenantys netoli paplūdimio, yra linkę būti fiziškai aktyvesni

Nors teigiama, kad jūros brizas ir saulės spinduliai daro stebuklus sveikatai, dauguma žmonių, gyvenančių netoli paplūdimio, yra linkę gyventi aktyvesnį gyvenimo būdą nei kitur. Nuo paplūdimio artumo iki šilto oro ištisus metus – paplūdimių vietovės įkvepia gyventojus daugiau judėti nei vietovės, esančios šalies gilumoje. Šiais laikais, kai labai paplitęs sėslus gyvenimo būdas, šis privalumas yra nepaprastai vertingas ir gali pridėti džiaugsmingų gyvenimo metų.

4. Populiariausiose paplūdimių zonose yra daug pramogų

Nors kiekviena paplūdimio vietovė turi savo žavesio, pagrindinėse paplūdimių vietovėse yra daugybė patogumų. Pavyzdžiui, Mirto paplūdimys yra pritaikytas priimti milijonus lankytojų kasmet. Tai reiškia, kad mieste ir jo apylinkėse yra pakankamai maisto prekių parduotuvių, restoranų ir pramogų vietų, kad užimtų dideles minias, kurios lankosi sezono metu. Būdami gyventojai, šiomis vietovėmis galėsite naudotis ištisus metus!

Šiose vietovėse dažnai yra vandens parkų, pasaulinio lygio restoranų, kino teatrų, ūkininkų turgelių ir kitų vietų, o gyventojai jomis gali naudotis dažnai palankesnėmis kainomis nei turistai.

5. Paplūdimiuose būna vieni geriausių saulėtekių ir saulėlydžių

Jei esate gamtos mylėtojas, žinote, kad gana sunku rasti geresnę saulėtekio ar saulėlydžio vietą nei paplūdimys. Taip yra todėl, kad paplūdimiai yra įsikūrę prie pat vandenyno, kuris atsiremia tiesiai į platų horizontą. Šis nesibaigiantis vandens ruožas sukuria puikų netrukdomą foną saulėtekiams ir saulėlydžiams, kurie yra neįtikėtinai nuostabūs ir raminantys. Jei gyvenate netoli paplūdimio, šiais vaizdais galite mėgautis taip dažnai, kaip tik norite. Sveiki, pasivaikščiojimai paplūdimyje saulėtekio metu!

Ačiū, kad perskaitėte mūsų pranešimą apie namo netoli paplūdimio privalumus! Kaip šeima, gyvenanti netoli paplūdimio, galime asmeniškai patvirtinti kiekvieną iš šiame pranešime išvardytų privalumų.

Jei apsilankysite Svencelėje ar bet kurioje kitoje šio miestelio  vietoje ir pajusite, kad tai – jūsų vieta, esame pasirengę padėti. Mes, “AK Projektai” komanda, esame pasiryžę padėti jums rasti jūsų poreikius ir svajones atitinkantį nekilnojamąjį turtą. Mums malonu atsakyti į visus klausimus, susijusius su persikėlimu į šią vietovę ir savo svajonių namų prie paplūdimio paieška.

Apsilankykite mūsų puslapyje: https://akprojektai.lt/namai/ ir mes kuo greičiau su jumis susisieksime.

 

 

 

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti