Kokios spalvos gelinį nagų laką pasirinkti?

Geliniai nagų lakai gali būti įvairių spalvų, tad natūralu, jog moterims kyla klausimas, kaip atrasti tinkamą spalvą? Nepaisant to, kad daugeliui vyrų gali pasirodyti, jog kuo didesnis pasirinkimas, tuo lengviau atrasti tinkamą sprendimą, tiesą sakant, moterys supranta, kad kuo daugiau spalvų galima pasirinkti, tuo sunkiau atrasti tą vienintelę. Pateikiame populiariausias spalvas ir priežastis, kodėl turėtumėte jas pasirinkti.

Balta

Balti nagai kai kuriems gali atrodyti labai unikalus sprendimas, taip ir yra, tačiau gražiai ši spalva atrodys tik tuomet, jei pasirinksite pastelinį atspalvį. Tokie nagai puikiai tiks prie bet kokios aprangos.

Juoda

Juodi nagai kai kuriems gali pasirodyti labai drąsus sprendimas, tačiau tokia spalva puikiai derės prie bet kokių drabužių ir tiks bet kokiai progai. Jei norite gražių nagų, rinkitės matinę juodą spalvą. Tai suteiks išskirtinumo ne tik nagams, bet ir įvaizdžiui.

Raudona

Turbūt jau įprasta matyti moteris su raudonais nagais. Tai suteikia moteriškumo, tad nenuostabu, kad raudoni nagai vis dar populiarūs. Jei nebijote būti ryški, ši spalva idealiai jums tiks.

Natūrali nagų spalva

Rinkitės natūralią nagų spalvą, jei norite, kad nagai atrodytų kuo natūraliau, tačiau tuo pačiu matytųsi, jog nagai prižiūrimi. Natūrali nagų spalva puikiai tiks prie bet kokių drabužių.

Prancūziškas manikiūras

Nagų geliniai lakai leis sukurti ir prancūzišką manikiūrą, kuris net ir šiomis dienomis vis dar pasirenkamas labai dažnai. Nors kai kurios gali pasirodyti, kad prancūziškas manikiūras jau yra atgyvena, galima pastebėti, kad daugelis moterų jį vis dar renkasi. Na, o meistrės gali pasiūlyti vis įvairesnius prancūziško manikiūro dizainus.

Įvairios spalvos

Rinkitės įvairias spalvas pagal nuotaiką ir stilių. Nepamirškite, kad kiekviena moteris gali būti kūrybinga ir pasirinkti tai, kas jai tinka, nekreipdama į madas. Atkreipkite dėmesį į tai, kokios spalvos patinka ir tinka. Būtent tai padės nuspręsti, kokius gelinius lakus pasirinkti ir lakuoti nagus. Nepamirškite, kad lakuoti galite ir kiekvieną nagą skirtingomis spalvomis, jei tai atitinka jūsų kūrybiškas idėjas. Tad pasirinkite kuo daugiau nagų gelinių lakų ir išmėginkite kiekvieną jų.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti