Kodėl papildai šunims yra būtini?

Turbūt sutiksite, jog visi augintinių šeimininkai nori, jog jų šunys būtų ne tik gražūs, sveiki, bet ir laimingi. Būtent dėl šios priežasties svarbu pasirūpinti, jog jie gautų viską, ko tik reikia. Įprastai augintiniai negauna visų vitaminų ir mineralų su maistu, todėl jiems reikia atskirai gerti vitaminus ir papildus. Kaip ir žmonių, augintinių sveikatos būklė priklauso nuo jų mitybos, gaunamų vitaminų, todėl svarbu parūpinti, kad ne tik mityba būtų visavertė, bet ir augintinis gautų papildomus vitaminus ir papildus.

Į ką atkreipti dėmesį perkant papildus?

Prekės šunims gali būti labai įvairios, papildai šunims – nėra išimtis. Tad į ką atkreipti dėmesį perkant? Visų pirma, gamintojas turi būti patikimas. Nepamirškite, kad papildas keliaus į augintinio skrandį, tad svarbu nepirkti gaminių, kurie nėra patikimi. Taip pat svarbu suprasti, jog papildai šunims gali būti labai įvairūs, tad kai kuriais atvejais naudinga pasitarti su veterinaru, jog šis padėtų suprasti, kas tinkamiausia augintiniui.

Kokį biudžetą skirti šunų papildams?

Veiksmingi ir kokybiški papildai nekainuoja pigiai, todėl labai svarbu suprasti, jog papildai šunims turi būti pasirenkami ne pagal kainą. Bet kokį tiksliai biudžetą skirti? Priklauso nuo to, kokie jūsų augintinio poreikiai, t.y., kiek papildų reikės, taip pat nuo jūsų finansinės galimybės. Jei šiuo metu negalite nupirkti visų reikiamų papildų dėl finansinės situacijos, išrinkite tuos, kurie svarbiausi, o likusius nupirkite vėliau.

Ką daryti, jei šuo nevalgo papildų?

Dažnai šeimininkai susiduria su tam tikrai problema – šuo atsisako valgyti papildus. Savaime suprantama, jog papildai ne visada bus gardaus skonio, tad kartais reikės paplušėti, jog įtikintumėte savo augintinį jį suvalgyti. Tad ką daryti? Pirmas būdas – įdėti į burnytę ir palaikyti, ko šuo nurys. Visgi šunys gali gudrauti ir palaikyti papildą burnoje, o vėliau išspjauti. Tad jei tai nesuveikė – išbandykite sušerti papildą kartu su gardžiu maistu. Paslėpkite papildą mėsoje, varškėje ar bet kuriame kitame patiekale, kurį mėgsta jūsų šuo.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti