Kaip serviruoti stalą Šv. Velykoms

Kaip serviruoti stalą Šv. Velykoms

Šv. Velykos – tai pirmoji pavasario šventė, atbunda gamta ir pirmieji pavasario žiedai, kai prie bendro stalo susėda visa šeima. Jeigu namų interjere vyrauja  modernus  stilius, tai velykinio  stalo dekoravimui puikiai tiks ryškios spalvos staltiesė, servetėlės ir žvakės ramesnių, pastelinių spalvų. Klasikinis stilius reikalauja puošnios staltiesės, elegantiškų servetėlių. Ant velykinio stalo pamerkiamos pavasarinės puokštės su įkomponuotais kačiukais, jeigu naudojama balta staltiesė tai prie jos reiktų derinti ryškesnius indus, bet ne baltus. Ryškių spalvų servetėlės pvz., žalios, bordo ar mėlynos derinamos su tokios pačios spalvos žvakėmis, tuomet ir sukuriamas puikus velykinio stalo dekoras, pabaigoje stalas puošiamas paukšteliais ar kiškučiais, o svarbiausias velykinio stalo atributas yra indas su margučiais dekoruotas pavasariniais augalais.

Vienkartinės servetėlės

Popierinės vienkartinės servetėlės puikiai tinka stalo dekoravimui. Servetėlės parenkamos pagal norimą dydį, o spalva derinama prie namo intrerjero ar kitų stalo dekoracijų. Seviruojant stalą servetėlės sulankstomos įvairiomis formomis, galima perlenkti per pusę ar  paprasčiausiai padėti lėkštės viduryje arba naudoti servetėlių žiedą.

Kur naudojamos vienkartinės servetėlės?

Vienkartinės servetėlės gali būti naudojamos medicinoje, kirpykloje, namų ūkyje ir panašiai, galima rinktis skirtingų spalvų: Baltos, žalios melsvos, raudonos ir kt. Veido vienkartinės servetėlės užtikrina higieną veido odai, apsaugo nuo išbėrimų, puikiai nuvalo makiažo perteklių, švelnios ir patogu jas naudoti. Drėgnos servetėlės yra universalios, naudojamos: kosmetkoje, asmeninei higienai, antibakteriniam valymui. Servetėlės turi  būti naudojamos pagal paskirtį: vienos veidui valyti, kitos rankoms, mažyliams valyti, naudojamos imtyviai higienai, o dar kitos paviršių dezinfekavimui, jos galibūti gaminamos iš plastiko, viskozės ir bambuko.

Higieninis popierius, laikikliai ir popieriniai rankšluosčiai

Higieninio popieriaus asortimentą sudaro: tualetinis popierius, stalo sevetėlės, rankšluostinės servetėlės ir kt. Viešose vietose, kur apsilako daug žmonių naudojjami specialūs laikikliai: tualetiniam popieriui, pakabinamiems rankšluosčiams ir kt., jie padeda palaikyti tvarką patalpoje. Šiais laikais popieriniai rankšluosčiai naudojami kiekvienuose namuose, o virtuvėje   be jų neapseina  nei viena šeiminkė.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti