Kaip pasirinkti tinkamas skutimosi priemones vyrams?

Kaip pasirinkti tinkamas skutimosi priemones vyrams?

Skutimosi procesas yra toks dalykas, kuriam reikia daug priemonių, tokių kaip: skutimosi aliejus, skutimosi kremas, priemonės po skutimosi. Atrodo, kad kiekvieną kartą, kai atsigręžiame, atsiranda naujas produktas (ir naujas žingsnis), kurį turėtume įtraukti į savo kasdienybę.

Štai kodėl mums patinka skutimosi rinkiniai – juose yra visko ko jums reikia. Užuot vaikščioję po parduotuvę su pilnu krepšeliu produktų, skutimosi rinkiniai suteikia galimybę vienoje vietoje gauti viską ko reikia skutimuisi. Žinoma, dabar skutimosi rinkiniai yra sukurti kaip dovanos vyrams, bet mes sakome, kad pirmiausia padovanokite juos sau. Tai puiki proga išbandyti naujus produktus, atrasti naujus prekių ženklus ir galbūt net pagerinti skutimosi veiksmingumą sunkiai šalinant plaukelius nuo kojų.

Gero skustuvo savybės:

Patogumas naudojimo metu ir po jo: tai reiškia, kad skustuvas gerai priglunda prie veido – gerai slysta, pjauna netempiant odos. Jei skustuvas turi tepimo juostelę, ji neturėtų virsti slidžia netvarka. Šiuolaikiniai kelių ašmenų skustuvai retai įpjauna, todėl visi senovinio tipo skustuvai buvo pašalinti. Oda po skutimosi turėtų ir toliau jaustis patogiai, be paraudimo, sudirginimo ar įaugusių plaukelių.
Ergonomiška rankena: rankena turi gerai sukibti – bet koks skustuvas, kuris bandymo metu sušlapęs paslydo, buvo nedelsiant diskvalifikuotas. Skustuvo rankena turėtų manevruoti aplink jūsų veido kontūrus ir jums nereikėtų jos per daug sukti ir pakreipti jo. Be to, manome, kad sunkesnė rankena yra geresnė, nes ji leidžia geriau valdyti skustuvą.

Daugiaašmeniai peiliukai: vieno peiliuko tikrai pakanka darbui atlikti, o septynių tikrai per daug. Tačiau atlikome pakankamai bandymų, kad galėtume manyti, kad trijų ašmenų skustuvai skuta plaukelius greičiau ir sklandžiau. Kai kuriems žmonėms geriau seksis su penkiais peiliukais, tačiau šie tankiau supakuoti peiliukai gali lengviau užsikimšti, ir nesvarbu, kiek peiliukų yra skustuve, jį reikia gerai išskalauti.

Labai svarbu pasirinkti ne tik gerą skutimosi peiliuką, bet ir skutimosi priemones. Galima naudoti įvairias skutimosi putas, kremus ar net muilą. Kiekvieno oda yra skirtinga, todėl priemones reikėtų pasirinkti pagal savo veido odos tipą arba pasitarti su gydytoju.

Užsukite į puslapį shopmesoderma.eu ir ieškokite sau tinkamiausios priemonės.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti