Invalido vežimėlis – rinktis mechaninį ar elektrinį?

Invalido vežimėlis

Invalido vežimėlis – kurį turėčiau pasirinkti? Šis klausimas kankina daugelį žmonių, kurie susiduria su tokio tipo technikos neįgaliesiems pasirinkimu. Neįgaliojo vežimėlio pasirinkimas ir pirkimas turėtų būti kruopščiai apgalvotas. Šiais laikais rinkoje yra daugybė skirtingų modelių vežimėlių, o jų įranga gali labai skirtis priklausomai nuo gamintojo. Todėl perkant reikia atsižvelgti į keletą dalykų. Svarstote, kuris vežimėlis bus geriausias? Kokį vežimėlį pirkti? Kviečiame kartu pamąstyti su MedStore komanda!

Neįgaliųjų vežimėlis pritaikytas naudotojui ir gyvenimo būdui

Universalūs neįgaliųjų vežimėliai turi būti pritaikyti prie jo naudotojo gyvenimo būdo. Aktyviems žmonėms puikiai tiks lengvas, rankinis vežimėlis , jį bus patogu transportuoti ir jis bus manevringesnis. Žmonės, kurie dėl ligos, senatvės, paralyžiaus ar raumenų išsekimo neturi jėgų rankose, turėtų nuspręsti įsigyti elektrinį vežimėlį, kuriam judėti nereikės naudoti jėgos.

Invalido vežimėlis – mechaninis ar elektrinis? Kurį pasirinkti?

Kurį neįgaliojo vežimėlį turėčiau pasirinkti? Naudodami gerą mechaninį neįgaliųjų vežimėlį galite judėti patys ir pasiekti beveik bet kur. Tai reiškia, kad aktyvūs neįgaliojo vežimėlio naudotojai yra mobilūs ir gali lengvai orientuotis, pavyzdžiui, prekybos centro koridoriuje. Tinkamai apmokę jie taip pat gali įveikti mažesnius barjerus ir rasti vietą autobusuose ir traukiniuose.

Jei tik neįgaliųjų vežimėliu besinaudojantis asmuo yra pakankamai tinkamas, kad galėtų judėti savo rankomis, jis tikrai turėtų rinktis mechaninį universalų neįgaliojo vežimėlį . Tai padės palaikyti tinkamą viršutinės kūno dalies fizinį pasirengimą. Reabilitacijos procese itin svarbus rankų efektyvumas . Tai taip pat pagerina silueto išvaizdą.

Jei paciento būklė neleidžia jam vairuoti vežimėlio neįgaliesiems savo rankomis, verta pagalvoti elektrinio neįgaliojo vežimėlio įsigijimą . Deja, toks pasirinkimas siejamas su būtinybe patirti daug didesnių išlaidų. Antroji problema gali būti elektrinio vežimėlio dydis. Jis didesnis nei rankinis, todėl gali pasirodyti, kad būsto sąlygos tokio sprendimo neleis.

Atsižvelgiant į elektrinį neįgaliojo vežimėlį, nesunku pastebėti elektrinės pavaros komfortą ir patogumą, tačiau reikia nepamiršti, kad jis yra brangesnis ir jam reikia šiek tiek daugiau manevravimo vietos net namuose. Jo gabenimas taip pat gana sudėtingas, nes jo nebegalima įkelti į įprastą automobilį – viena vertus, dėl gabaritų, kita vertus, dėl didesnio nei 100 kilogramų svorio, nebent pasirinktume naujovišką sulankstomą elektrinį vežimėlį. Elektrinių vežimėlių išskirtinumą lemia vartotojo ir, žinoma, slaugytojo fizinės energijos taupymas. Jei jus domina elektrinis vežimėlis, taip pat pagalvokite, ar jūs ar jūsų mylimasis norite juo naudotis namuose.

Kaip išsirinkti vežimėlį ir kaip jį saugiai įsigyti internetu?

Neįgaliojo vežimėlio pasirinkimą geriausia pradėti žiūrėti internetu, ieškant medicinos prekių parduotuvių. Atskirų gamintojų ar medicinos prekių parduotuvių tinklalapiuose galite susipažinti su skirtingais vežimėlių tipais, pamatyti taisykles, pagal kurias veikia atskiri modeliai, pamatyti jų nuotraukas, palyginti jų kainas tiek tarp atskirų vežimėlių modelių, tiek atskirose parduotuvėse. Jei pageidaujate asmeninio susisiekimo – laukiame! Mūsų medicinos ir neįgaliųjų reikmenų parduotuvė ir jos darbuotojai dės visas pastangas, kad kartu rastume Jūsų svajonių judėjimo priemonę.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti