Džiaukitės švelnia oda po skutimosi

Lygi ir glotni oda po skutimosi – šiandien labai realus ir lengvai pasiekiamas noras. Didelis kokybiškų skutimosi priemonių pasirinkimas leidžia be vargo pasiekti tokį rezultatą. Tikriausiai nemažiau svarbus dalykas žinoti, kaip tinkami jomis naudotis. Taigi, apie tai, kokios skutimosi priemonės yra pačios geriausios ir kaip jas paversti nepamainomais pagalbininkais skutantis. Ypač vyrams dažnai trūksta elementarių žinių apie tai.

Pagrindinį dėmesį skirkite skutimuisi

Kaip tik nuo skutimosi kokybės priklauso ar po procedūros jausitės komfortiškai ir nereiks pergyventi dėl sudirgusios odos. Pirmiausia į ką derėtų kreipti dėmesį – tai kokybiškos skutimosi priemonės. Nepagailėkite skirti daugiau laiko susipažinti su priemonėmis, kurias planuojate įsigyti. Taip sumažinsite ne tik įdrėskimų, bet ir sudirginimų riziką. Kitas ne mažiau svarbus faktorius – tinkamas skustuvo galvučių keitimas. Vien tik investuoti į kokybiškus peiliukus tikrai neužtenka. Labai svarbu juos reguliariai ir gana dažnai keisti. Na, žinoma gerą rezultatą duos ir odos drėkinimas po skutimosi. Taigi, galima sakyti, jog skutimosi priemonės – tai ne tik tinkami skutimosi peiliukai ar prabangios skutimosi priemonės. Į šią kategoriją įeina ir kokybiški kremai ar losjonai po skutimosi.

Kiekvienas vyras žino, jog bene svarbiausias dalykas – pasirinkti tinkamą skutimosi kryptį. Skusti barzdą reikėtų plaukų augimo kryptimi.

Pasirūpinkite oda po skutimosi

Taigi, puikiai nuskutote barzdą ar kitą kūno vietą ir atėjo laikas pasirūpinti oda. Priemonių galima rasti labai įvairių ir tikrai kokybiškų. Sakykim:

  • Balzamai po skutimosi. Jie paprastai rekomenduojami tiems, kurie turi jautresnę, į sudirgimus linkusią odą. Taip yra todėl, kad balzamas pasižymi labai švelnia ir tiršta tekstūra ir ypač gerai drėkina odą.
  • Geliai po skutimosi. Jie dažniausiai rekomenduojami tada, kai oda yra pažeista. Gelis lengvai pasiekia net giliausius odos sluoksnius.
  • Losjonai po skutimosi. Šios priemonės tinka bet kokio tipo odai. Losjonai ne tik gerai išvalo odą, bet ir efektyviai kovoja su paraudimu. Raudona oda yra išties nemalonus pojūtis, todėl to išvengti aktualu tiek vyrams, tiek moterims.
  • Kremai po skutimosi. Kremai yra tikriausiai pirmoji priemonė pradėta naudoti odai po skutimosi. Klasika – visuomet geras pasirinkimas. Jie puikiai įsigeria į odą ir efektyviai ją nuramina.

Taigi, kaip matote, pasirinkimas tikrai platus. Jums tereikia skirti daugiau laiko renkantis kokybiškas priemones skutimuisi.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti