Šlapias šunų maistas: kokie jo privalumai?

Besirenkantys ėdalą savo šuniukui dažniausiai svarsto tokią dilemą: rinktis sausą ar šlapią ėdalą. Tiek vienas, tiek ir kitas variantas turi savų privalumų bei savų trūkumų, bet šįkart pakalbėkime apie keturkojų labai mėgiamus konservus ir kodėl jie bus geras pasirinkimas.

Didelis drėgmės kiekis

Kaip sako ėdalo tipas, šis maistas yra šlapios konsistencijos. Tai lemia jo sudėtyje esantis labai didelis drėgmės kiekis, kas bus tobulas pasirinkimas šuniukams, turintiems dantų problemų, virškinimo problemų, gyjantiems po operacijų ar kitokio taikyto gydymo. Taip pat šunų konservai puikiai tiks keturkojams, kurie nelinkę lakti daug vandens. O jo šuns organizmui reikia.

Kokybiškas ir gardus ėdalas

Šlapias šunų maistas sudėtyje paprastai turi daug mėsos, todėl nė nereikia sakyti, kad jūsų augintiniui bus labai vertingas: jo sveikatai, savijautai, odos būklei, dailiam kailiui ir pan. Tad rinkdamiesi būtinai vertinkite sudėtį ir į pirkinių krepšelį dėkite tuos konservus, kurių sudėtyje mėsos yra daugiausia.

Išskirtinė tekstūra

Šunų konservai yra minkšti, labai lengvai kramtomi, todėl tiks jauniems šuniukams, o taip pat ir senjorams, kurie arba turi dantų problemų, arba jau nebeturi dantų.

Didelė įvairovė

Šlapio ėdalo šunims pasirinkimas didžiulis, todėl tinkamus variantus ras ir neišrankūs šunų šeimininkai, o taip pat ir tie, kurie savo augintiniams ieško išskirtinių produktų.

 

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti