ANT KOKIŲ KOJŲ STALAI TVIRČIAUSIAI LAIKOSI?

Nieko nėra baisesnio už situaciją, kai stalo kojos pradeda vyzguoti į šonus, pasidaro nestabilios. Tada neįmanoma nė arbatos atsigerti, nes, drebant stalviršiui, ji ima laistytis iš puodelio per jo kraštus. Taip nutinka stalams su medinėmis kojomis, kurios po ilgesnio laiko išklimba. Kad to nenutiktų yra reikalingos metalinės stalo kojos, jos yra tvirtos ir labai patvarios.

Už ką yra giriami stalai su metalinėmis kojomis?

Pirmiausiai metalinės kojos stalui suteikia grakštumo ir lengvumo įvaizdį. Metalinės stalų kojos yra įvairių aukščių, įvairaus padengimo ir spalvų. Šios kojos yra specialiai pritaikomos įvairiems stalviršiams. Metalinės rėmo formos stalo kojos ypač tinka didelių matmenų stalviršiams.

Tokie stalai tinka kavinėms, jie įeina ir į lauko baldų komplektus. Šie tvirti stalai atlaiko įvairiausius svorius, net tada, kai ant jų sumanys kas nors atsisėsti. Ypač tai mėgsta daryti vaikai. Kartais ant stalų prisėdama konferencijų metu per pertraukas. Standartinio aukščio metalinės kojos tinka bet kokio didumo ir paskirties stalui. Jos lengvai atlaikys net ąžuolinį masyvų stalviršį.

Kokie yra pagrindiniai metalinių stalo kojų privalumai?

Pirmasis privalumas – plieninės kojos yra ilgaamžės, nebijo ilgo naudojimo. Be to, jos stalui garantuoja visišką stabilumą, todėl jis nei apvirs, nei pradės svyruoti į šonus. Tokios kojos tinka patiems įvairiausiems stalviršiams – mediniams, stikliniams ir net akmeniniams.

Jas lengvai galima pritaikyti kiekvienam, net pačiam unikaliausiam dizainui. Puiku ir tai, kad metalines stalo kojas lengva prižiūrėti – užtenka jas nuvalyti drėgnu skudurėliu ir jos vėl atrodys kaip naujos, nes plienas pasiduoda valomas ir nesukelia papildomų rūpesčių, kaip gali nutikti su medinėmis stalo kojomis.

Kokie gali būti metalinių stalo kojų stiliai?

Plieninių stalo kojų dizaino ir stilių variacijos yra begalinės. Gali rinktis tai, kas tau prie širdies. Jei nori, rinkis puošnias ir dekoratyvias, jei nori modernias ir tuo pačiu labai elegantiškas, grakščias ir balerinos kojos. Svarbu įjungti vaizduotę ir žinoti, kokio stiliaus konkrečiai norisi. Kitaip tariant, jei ieškosi, tai tikrai rasi pačias tinkamiausias kojas savo stalui ar stalams.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti