Vestuvinių suknelių nuoma nėra vienintelė galimybė sumažinti išlaidas vestuvėms

Vetuvinė suknelė

Galvojate, kad vestuvių biudžetą labiausiai galima sumažinti pasirenkant vestuvinių suknelių nuomą, o ne pirkimą? Taip, bet yra ir kitų būdų, padėsiančių tinkamai paskirstyti planuojamą sumą vestuvėms. Daug dėmesio jaunavedžiai turi skirti ne tik vestuvėms, bet ir povestuvinei kelionei, jeigu tokia bus. Nemažai lietuvių net gi neorganizuoja jokių kelionių ar medaus mėnesių – grįžta į įprastą gyvenimišką rutiną, tačiau jeigu jau ketinate tuoktis, tai darykite kaip priklauso. Juk minėtoms kelionėms taip pat nebūtina leisti didžiulių sumų – galima ir čia sutaupyti.

Vestuvių biudžetą visada reikia pradėti skirstyti pagal svečių skaičių. Jeigu jau garantuotai žinote kiek asmenų dalyvaus jūsų vestuvėse, siūlome pradėti skaičiuoti pirmąsias išlaidas vietos pasirinkimui bei maistui. Neretai dauguma sodybų bei kitų vietų gali pasiūlyti ir visas reikalingas maitinimo paslaugas, o tai reiškia, kad čia viską teks derinti jau su pasirinktos vietos šeimininkais ar administratoriais. Beje, jeigu jau taupote – skirkite nemažai laiko, nes vestuvių planuotojų samdymas bus gana brangoka paslauga.

Taupymui siūlytume rinktis tik gerai apgalvotas vietas – nesirinkite tų sodybų, kurios yra tolimoje vietoje, nes tiek jums, tiek ir svečiams bus sunku atvykti, tuo labiau, juk nenortumėte, kad šventė būtų nenusisekusi dėl pavėlavusių svečių. Vietos pasirinkimas yra labai svarbus ir galbūt net gi rekomenduotumėte rinktis tik tas sodybas ar sales, kuriose gausite visą reikalingą paslaugų sąrašą, įskaitant ir patiekalų ruošimą bei stalo serviravimą. Vestuvių organizavimui skirkite pakankamai pinigų, tačiau aišku – jų neleiskite nereikalingiems specialistams. Čia pabrėžiame virėjus bei šefus – jų nereikės samdyti jeigu sodybą nuomositės su maitinimo paslaugomis.

Kaip pradžioje teigėme, nemažai išlaidų nukris ieškant vestuvinės suknelės nuomai, tačiau povestuvinėms kelionėms taip pat siūlytume negailėti dėmesio bilietų paieškoms. Paprasčiausiai, rinkitės įvairius pigių skrydžių bendrovių bilietus, nes jie kartais yra parduodami su viešbučių nuomos paslaugomis. Tai reiškia, kad galite internete rasti nemažai pasiūlymų, kurie skirti būtent jaunavedžiams. Svarbiausia tai, kad pigių skrydžių bendrovės pasiūlys mažas kelionių kainas, o taip pat nurodys ir geriausius bei pigiausius viešbučius nakvynei.

0 Shares: