Vandens tyrimas tampa būtinybe. Kodėl?

Vandens tyrimas tampa būtinybe

Įsigydami naujus butus, žmonės jau galvoja apie kokybišką gyvenimą ir kuo paprastesnę buitį: kuo mažiau leidžia laiko namuose, daugiau keliauja, skiria daugiau laiko sau, šeima, hobiams. Toks gyvenimo būdas formuoja ir poreikį kuo mažiau skirti laiko namų priežiūrai, todėl viskas kuriama kompaktiškiau, mažiau detalių, mažiau daiktų ir, žinoma, praktiškus sprendimus, kurie padėtų palaikyti namų švarą ir tvarką. Per pastaruosiu penkerius metus, vandens tyrimo paslaugos poreikis išaugo kone tris kartus, nes naujakuriai ne tik rūpinasi savo namais, bet ir savo sveikata.

Vanduo – tai sveikata ir energija

Tikriausiai, pažįstama situacija “šiandien pamiršau išgerti vandens”? Mūsų pasamonėje jau yra susiformavęs įprotis gerti vandenį net ir tada kai jo nenorime. Ne visada mūsų kūnas padiktuoja poreikį, bet kai jau ima troškulys, tuomet tai ženklas, kad neišgeriama net vandens normos, kurią rekomenduoja sveikatos specialistai.

Taip pat, kaip ir kiekybė, vandens kokybė lygiavertis matmuo. Lietuva gali didžiuotis turinti itin švarų ir saugų vartoti vandenį, tačiau, tikriausiai, esate namuose pastebėję ir pasikeitusią vandens spalvą, ir nemalonius kvapus, nuosėdas ant vandens maišytuvų, drumstą vandenį. Šie visi ženklai jau signalizuoja pablogėjusią vandens kokybę: vanduo gali būti per kietas, užterštas įvairių ekonominių veiklų (statybos, vamzdynų valymas, žemės ūkis, ekologinės taršos ir pan.).

Identifikavus nors vieną iš anksčiau minėtų problemų, pirmiausia reikėtų kreiptis į vandentvarkos specialistus. Vandens tyrimas būtų pirmasis žingsnis suprasti, kas nutiko vandens kokybei, ar jį galima gerti (rudo vandens griežtai negalima gerti nei žmogui, nei gyvūnams). Kai ieškote kompanijos, kuri jums galėtų padėti atlikti vandens tyrimą, atkreipkite dėmesį ir į organizacijos patirtį, kadangi daugelis kompanijų tiesiog prekiauja vandens filtrais, t.y. prietaisais, todėl neretai tiesiog įsiūlys jums brangius vandens filtrus be vandens tyrimo, kas yra didelė klaida ir dar didesnės išlaidos.

Kaip išsirinkti vandens filtrus

Vandens filtrų rinktis jums patiems nereikia. Tik profesionalūs ir sąžiningi specialistai nebruks jums brangiausių įrenginių, kurie gali būti visiškai neveiksmingi. Gerą specialistą atpažinsite iš, ar jis pirmiausia jūsų pasiteirauja, ar turite vandens tyrimą (neretai patys gyventojai jį pasidaro savarankiškai įvairiose laboratorijose). Tik įsigilinę į vandens tyrimo rezultatus, specialistai galės pagal jūsų problemą ir biudžetą, pagal suvartojamo vandens kiekį parinkti vandens minkštinimo ar nugeležinimo filtrus.

Taigi, jei taupote ne tik laiką, bet ir savo pinigus, patikėkite vandens tyrimą, vandens filtrus, priežiūrą ir rekomendacijas specialistams. Siūlome kreiptis į Aquafilter.lt komandą ir pasikonsultuoti!

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti